Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 12748
  • بازدید دیروز: 19911
  • بازدید کل: 31437641

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 802 نفر
خواندنی

پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)

پودر میوه تولید صنعتی مخصوص تغذیه گاو، گوسفند، بز، شترمرغادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت کوشش افروز اسپادانا (صبا شیر دوش)

شرکت کوشش افروز اسپادانا (صبا شیر دوش)

ماشین آلات، تجهیزات و ادوات صنعت دامپروری

اطلاعات بیشتر درباره شرکت کوشش افروز اسپادانا (صبا شیر دوش)

شرکت کوشش افروز اسپادانا در سال 1380 به شماره ثبت 18240 سهامی خاص با هدف تولید دستگاههای شیردوش و انواع قطعات مورد نیازدستگاهها توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته های کشاورزی، پلیمر و متالوژی در اداره ثبت شرکتهای استان اصفهان به ثبت رسید و فعالیت خود رادر دو گروه قطعه سازی جهاد همت و صبا شیردوش آغاز نمود.

پس از گذشت 2 سال از فعالیت خود نام تجاری صبا شیردوش را برای کلیه محصولات خود انتخاب کرد و توانست با تولید بیش از 500 قطعه پلیمری و فلزی و تولید 3 نوع دستگاه شیردوش سیار و نصب انواع دستگاههای ثابت در رقابت با بازار داخلی جایگاه ویژه ای پیدا کند.

هم اکنون صبا شیردوش با داشتن دستگاهها وتجهیزات پیشرفته ای همچون انواع دستگاههای تزریق پلاستیک، دستگاههای تزریق لاستیک، دستگاههای تراش و فرز، دستگاههای رنگ کوره ای و...... و دارا بودن پرسنل متخصص و متعهد به تولید انواع شیردوشهای سیار و ثابت در شهرک کارگاهی امیر کبیر فاز1 شهرضا مشغول می باشد.

صبا شیردوش با ایجاد حدود 40 فرصت شغلی مستقیم و 100 فرصت شغلی غیر مستقیم با مدیریت مهندس محمد فروزنده به عنوان رئیس هیت مدیره و مدیرعامل شرکت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دستگاههای شیردوش در ایران می باشد و در راستای پیشرفت هرچه بیشتر درصدد صادرات انواع تولیدات شرکت به کشورهای اروپایی و خاورمیانه می باشد که از آن جمله صادرات به کشورهای سوریه، عراق و افغانستان و....... را می توان نام برد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت کوشش افروز اسپادانا (صبا شیر دوش)

آدرس: اصفهان - خیابان امام خمینی، فرعی بین بابوکان و خیابان امام رضا، کوی سنگبری حکیم، فرعی اول
تلفن: (031) 33207707 (031) 33207850 (031) 35400190
فکس: (031) 35400190
ایمیل:  
سایت: http://saba-milking.ir/
کارخانه: استان اصفهان، شهرضا، كيلومتر 5 جاده شيراز، شهرک صنعتی اميركبير
بالا
بازدید: 1962 بار