Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 17008
  • بازدید دیروز: 19145
  • بازدید کل: 21391072

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 764 نفر
خواندنی

خطرات مداخلات پیش از موعد در امر زایمان گاوخطرات مداخلات پیش از موعد در امر زایمان گاو

سومین مرحله در زایمان طبیعی گاو و یا تلیسه خروج جفت می باشد. بنابراین زمانی که جفت دفع نمی شود همیشه دلیلی برای آن وجود دارد. چنانچه به هر دلیلی جفت 12 ساعت پس از زایمان خارج نشود به این مورد جفت ماندگی می گویند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت صبا صنعت پرشيا (استان تهران)

شرکت صبا صنعت پرشيا (استان تهران)

تجهيزات و ادوات مرغداری

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صبا صنعت پرشيا (استان تهران)

شرکت صبا صنعت پرشیا در سال 1383 با مدیریت آقای ابراهیم بزله فعالیت خود را آغاز نمود مدیریت این شرکت با بهره گیری از سالها تجربه درزمینه تولید قفس های تخمگذار و سایر تجهیزات سالن های مرغداری اینک با تولید قفس تمام اتوماتیک پرورش مرغ گوشتی می رود تا با ارائه خدمتی دیگر به صنعت طیور کشور برگ زرین دیگری به افتخارات خود بیافزاید.

پس از طرح تحول اقتصادی و افزایش قیمت حاملهای انرژی بدون شک هزینه تولید افزایش چشمگیری یافته و این امر سبب گردیده تا مرغداران نمونه کشورمان با بکارگیری از روش های مدیریتی صحیح در پی جبران بخشی از هزینه های فوق گردند.

قفس تمام اتوماتیک پرورش مرغ گوشتی تولیدی این شرکت ضمن دارا بودن تمام ویژگی های تولیدات شرکت های اروپایی از مزیت پایین بودن قیمت نیز برخوردار بوده، لذا سرمایه گذاری اولیه را بطور چشمگیری کاهش می دهد.

شرکت صبا صنعت پرشیا با دارا بودن کادری مجرب و با سابقه در زمینه مشاوره، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی و اجرای واحد های گوشتی و تخمگذار فعالیت خود را در زمینه تجهیز و بهبود پرورش و کاهش هزینه های تولیدی مبنا قرارداده است.

بالا

اطلاعات تماس شرکت صبا صنعت پرشيا (استان تهران)

آدرس: تهران - میدان توحيد، خیابان پرچم، پلاک 36 - طبقه 1 - واحد 1
تلفن: (021) 66120929 (021) 66564116 (021) 66564117
فکس: (021) 66120934
ایمیل:  
سایت: http://www.sabasanatpersia.com/
بالا

فرم تماس با شرکت صبا صنعت پرشيا (استان تهران)

بالا
بازدید: 627 بار