شرکت رشد دام و طیور زواره

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت رشد دام و طیور زواره (اصفهان)

  -/1
by
Published: ۳ شهریور ۱۳۹۷ (2 سال ago)
ایمیل
info[at]rtzco.com
وب سایت
www.rtzco.com
استان
اصفهان
دفتر مرکزی
خیابان لاهور، بعد از خیابان بیسیم، طبقه فوقانی نمایشگاه ساطع
تلفن
32680292 - 32680291 - 32680290 (031)

تولید انواع مکمل غذایی، مکمل درمانی و کنسانتره دام و کنسانتره طیور

اطلاعات بیشتر

شرکت رشد طیور زواره در سال 1379 توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان دام و طیور و با بهره گیری از دانش فنی و ماشین آلات مدرن در شهرستان اردستان بخش زواره (استان اصفهان) در زمینی با وسعت 40 هزار مترمربع احداث گردید. کارخانه شامل کلیه امکانات تولید انواع مکمل ویتامینه و مکمل معدنی، مکمل دام گوشتی و مکمل دام شیرده، تک ویتامینه ها، انواع کنسانتره پایه طیور، D.C.P، M.C.P و تولید دان آماده (پلت) می باشد. از 45 نفر پرسنل این شرکت 40% آنان را فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تشکیل می دهند. کلیه محصولات شرکت رشد و طیور زواره با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی تغذیه دام و طیور و پیشرفته ترین دستگاه های ساخت خوراک دردنیا با توجه به شرایط اقلیمی ایران و نژادهای رایج موجود در کشور جهت نیل به عملکرد و ضریب تبدیل مطلوب تر تولید می شوند. تلاش گروه ما همواره بر کاهش هزینه های تولید و افزایش راندمان واحدهای پرورش بوده و برای نیل به این هدف از همکاری کادر علمی قوی و متخصصین مجرب در بخش خدمات پس از فروش بهره گرفته ایم. شرکت رشد طیور زواره اولین واحد خود را در سال 1382 پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی کل کشور و وزارت جهاد سازندگی٬ با ظرفیت سالیانه 5000 تن افتتاح و محصولات تولیدی خود اعم از کنسانتره٬ مکمل های غذایی و درمانی را مطابق استاندارهای تولیدی GMP و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور با کیفیت مطلوب عرضه می نماید.
در سال 1384احداث فاز دوم این شرکت در جهت تولید انواع کنسانتره پایه طیور آغاز گردید که درسال 1386 پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان صنایع و سازمان محترم دامپزشکی کل کشور٬ با ظرفیت سالیانه 30000 تن افتتاح و شروع به تولید و عرضه انواع کنسانتره پایه طیور با کیفیت مطلوب نموده است.
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید