Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 20074
  • بازدید دیروز: 15595
  • بازدید کل: 22751515

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 765 نفر
خواندنی

مهار تنش گرماییمهار تنش گرمایی

وقتی گاوها دچار تنش گرمایی می شوند، عمل گوارش، میزان سوخت وساز، تولید مثل و تولید شیر آنها همگی تحت تاثیر قرار می گیرند. متاسفانه هیچ چیزی وجود ندارد که بتواند جای این 4 عمل بیولوژیکی را در بدن بگیرد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، از طریق " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت پشتیبانی نهاده های دام (پند)

شرکت پشتیبانی نهاده های دام (پند)

تهیه، توزیع و پخش مواد ضد عفونی کننده، دارو، پر میکس و کنسانتره دام و طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت پشتیبانی نهاده های دام (پند)

شرکت پشتیبانی نهاده های دام (پند) در سال 1381 با هـدف تهیه و توزیع و پخش انواع مواد اولیه لازم در تولید دارو و خوراک دام و طیور، پرمیکس و مواد ضدعفونی کننده اعم از محصولات نهائی که شهرت بین المللی دارد از قبیل محصولات شرکت CID LINES کشور بلژیک و مواد ساخته شده یا اولیه از سایر منابع معتبر جهانی تأسیس و وارد بازار کار گردیده است.

در خلال دهه گذشته این شرکت واردات متعددی از شرکتهای مختلف اروپائی مانند بلژیک، سوئیس، دانمارک، ایتالیا و کشورهای آسیائی مثل: جمهوری خلق چین و هندوستان و کشورهای کانادا و استرالیا داشته است و علاوه بر تأمین نیاز مواد اولیه 3 واحد تولیدی دارو ،مکمل ،کنسانتره و دان طیور همکار خود در راستـای تأمین بازار و سایـر کارخانجـات داخلـی که فعالترین های در صنعت مرغداری و دامپروری کشور می باشند مشارکت فعال دارد.

وفق مقررات کشوری موجود که از سازمـان دامپزشـکی کشور صـادر و ابلاغ می شود این شـرکت در پخش محصولات ساخته شده در کارخانجات داخلی نیز فعال بوده و می باشد. بخش R&D این شـرکـت در اواسط سال 89 و در آغاز دهه دوم فعالیتهای شرکت سازماندهی و فعال گردیده و مبادلات بازرگانی حوزه های دام و طیور و زراعت و باغداری اعم از سم و کود از متجاوز از 20 کشور در 5 قاره جهان را وجـهه همـت خود قرار داده و امید اسـت این شرکت بتواند در راستای اهداف فوق الذکر گام های جدید و مفیـدی برداشته و همانطـور که در دهه 80 هجری شمسی موفق عمل نموده است در دهه پیش رو اقداماتی بسیـار وسیـع تر را با کمک جوانان تحصیلکرده و مشاوران عالی رتبه و با تجربه و علاقمند کشورمان سازماندهی و معمول نماید.

بالا

اطلاعات تماس شرکت پشتیبانی نهاده های دام (پند)

آدرس: تهران - خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه آزادگان، پلاک 9 - طبقه 5
تلفن: (021) 88704344 (021) 88704345 (021) 88704346
فکس: (021) 88555681
ایمیل:  
بالا
بازدید: 4449 بار