شرکت فنی و مهندسی پیشگام دامپرور سپاهان

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت فنی و مهندسی پیشگام دامپرور سپاهان (اصفهان)

  -/1
by
Published: ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ (1 سال ago)
نام مدیر
محسن حیدری
کد پستی
8157663744
ایمیل
info@pishgamds.com
وب سایت
http://pishgamds.com
استان
اصفهان
دفتر مرکزی
خیابان هشت بهشت شرقی، نبش چهارراه حمزه، مجتمع هفت آسمان، طبقه پنجم، واحد 51
تلفن
32681405 - 32681404 - 32681403 - 32681402 - 32681401 (031)
فکس
32681910 (031)
کارخانه
اصفهان، کیلومتر 2 جاده اصفهان به شهرضا، شهرک سپهر آباد، نبش خیابان هشتم، کارخانه پیشگام دامپرور سپاهان
تلفن
53300195 (031)

تولید کنسانتره دوقلوی معدنی ویتامینه طیور

اطلاعات بیشتر

شرکت فنی و مهندسی پیشگام دامپرور سپاهان در سال 1390 با سابقه 10 ساله مدیران خود در صنعت دام و طیور و با هدف ارائه خدماتی متمایز در صنعت دامپروری، با رویکردی جدید در سه بخش تولید، بازرگانی و خدمات علمی، فعالیت خود را در عرصه صنعت تغذیه دام و طیور آغاز نموده است. این شرکت فعالیت تولیدی خود را پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی با ظرفیت سالیانه 5000 تن کنسانتره دو قلوی معدنی ویتامینه و 2500 تن خوراک پیش آغازین آغاز نموده و محصولات تولیدی خود را مطابق با استاندارهای تولیدی و تحت نظارت سازمان دامپزشکی کل کشور با کیفیت مطلوب تولید می نماید.

شرکت پیشگام دامپرور سپاهان توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان تغذیه و با بهره‌گیری از دانش روز دنیا در سال 1390 با هدف ارائه خدماتی متمایز در زمینه دامپروری فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره‌گیری از کادر علمی و فنی مجرب و متخصص در دو بخش دام و طیور، محصولات متمایز و منحصر به فردی را تولید نموده است. در بخش طیور برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع کنسانتره دوقلوی معدنی ویتامینه مرغ گوشتی، تخم گذار، بلدرچین و همچنین در بخش دام نیز، تولید انواع مکمل‌های سفارشی دوره‌های مختلف پرورش گاو شیری، کنسانتره دوقلوی اختصاصی دوره انتقال، سوپر استارتر آجیلی ویژه گوساله شیرخوار و رومن باف (بافر نوترکیب) را آغاز نموده است. کلیه محصولات این شرکت با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی تغذیه دام و طیور و با پیشرفته ترین دستگاه‌های ساخت خوراک واقع در شهرک صنعتی سپهر آباد شهرضا تولید می‌گردد.

همچنین آزمایشگاه کنترل کیفی این شرکت در 4 بخش آزمایشگاهی مجزا شامل:

1) آزمایشگاه دام، طیور و شیمی

2) آزمایشگاه آنالیز دستگاهی

3) آزمایشگاه میکروبیولوژی

4) آزمایشگاه تحقیق و توسعه مشغول به فعالیت مستمر می‌باشند.

این شرکت ضمن همکاری با برترین شرکت‌های داخلی و خارجی، اقدام به واردات و عرضه تخصصی برترین نهاده‌های اولیه و افزودنی‌های خوراکی دام و طیور از جمله پودر چربى محافظت شده از منبع پالم با نام تجاری Palmac، چربى محافظت شده امگا٣ از منبع كتان با نام تجارى Energo L، تانن منحصر به فرد با نام تجارى Silvafeed و پپتيدهاى كوچك حاصل از هيدرولیز آنزيمى پنبه دانه با نام تجارى Fortide و همچنین دستگاه‌هاى فيدر ميكسر ساخت تركيه با نام تجارى Tosun نموده است.

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید