Loading...
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 19139
  • بازدید دیروز: 15652
  • بازدید کل: 17705643

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 752 نفر
خواندنی

بیماری اسیدوز و عوامل متداولی که منجر به اسیدوز می شوند:بیماری اسیدوز و عوامل متداولی که منجر به اسیدوز می شوند:

جیره هایی که بیش از 28 درصد از ماده خشک آن، نشاسته است....ادامه »


پرورش ماهی سردآبی، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی، آزمایشگاه دامپزشکی، اتوماسیون مرغداری، استخر پرورش ماهی اوزون برون، استخر پرورش ماهی تیلاپیا، استخر پرورش ماهی خاویاری، استخر پرورش ماهی قزل آلا، استخر پرورش ماهی کپور، بسته بندی گوشت مرغ، بسته بندی مرغ، بسته بندی مواد پروتئینی، بلدرچین، بوقلمون، پرورش آبزیان، پرورش بلدرچین، پرورش بوقلمون، پرورش شترمرغ، پرورش طیور، پرورش کبک، پرورش گاو شیری، پرورش گوساله نر، پرورش ماهی، پرورش ماهی در قفس، پرورش مرغ تخمگذار، پرورش مرغ مادر گوشتی، تامین داروی دامپزشکی، تامین نهاده های دامی، تامین نهاده های طیور، تجهیز سالن های مرغداری، تجهیزات مرغداری، تجهیزات و ادوات مرغداری، تکثیر و پرورش ماهی، تکثير و پرورش ماهی سردآبی، توزیع داروی دامپزشکی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید تخم شترمرغ، تولید تخم مرغ، تولید جوجه یک روزه، تولید جوجه یک روزه گوشتی، تولید جوجه یکروزه، تولید داروی دامپزشکی ، تولید لوازم مرغداری، تولید ماشین آلات مرغداری، تولید محصولات پاستوریزه، تولید محصولات لبنی، تولید مرغ گوشتی، تولید مرغ مادر گوشتی، جوجه کشی، جوجه یک روزه تخم گذار،


مشاهده همه برچسب ها

Ad

 


شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

تولید و فرآوری مواد معدنی میکرونیزه

اطلاعات بیشتر درباره شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

پایه گذاری شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (سهامی خاص) در سال 1382 با انجام یک سری تحقیقات گسترده در بخش صنعت و معدن با عنوان توسعه معادن شرق خراسان و با هدف شناخت و ارزیابی معادن شرق کشور و برنامه ریزی جهت بهره برداری و تولید طیف گسترده ای از انواع مواد معدنی آغاز شد. از سوی دیگر مطالعات گسترده علمی – پژوهشی طی سالهای 82 تا 86 در زیربخشهای کشاورزی ، توسط گروه علمی – تحقیقی خوراک پرداز منجر به شناخت ، ارزیابی و تعیین دامنه کاربرد دسته گسترده ای از مواد معدنی در بخش کشاورزی و دامپروری گردید که نتیجه این تعامل در بخشهای صنعت، معدن و کشاورزی، شکل گیری شرکت پایافرآیند هزاره نوین با هدف فرآوری و تولید مواد معدنی بصورت پودر و میکرونیزه گردید.

این شرکت در فاز نخست توسعه، فعالیت خود را با یک خط تولید آغاز نمود. سپس در ادامه طرح توسعه، دو خط تولید دیگر اضافه گردید که شامل یک خط میکرونیزاسیون و یک خط کلسیناسیون است که دارای کوره ای با دمای پخت 1250 درجه سانتیگراد و توان تولیدی یک تن در ساعت می باشد. محصولات این شرکت بصورت کاملاً تخصصی، مطابق با نیاز بازار مصرف، تحت کنترل دقیق کیفی و براساس استانداردهای موجود تولید می گردد. جهت دستیابی به محصولاتی با کیفیت بالا، سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 در شرکت مستقر شده است تا محصولات این شرکت با تضمین کیفیت تعریف شده، عرضه شوند.

شرکت پایافرآیند هزاره نوین مفتخر است که توانسته با ایجاد هماهنگی و همبستگی بین گروههای کارشناسی مختلف تخصصی ترین تیم را در زمینه تولید، فرمولاسیون و فرآوری انواع مواد معدنی ایجاد کند و امید آن دارد که با یاری خداوند متعال و تلاش روزافزون متخصصین شرکت در راه پر افتخار تولید ثابت قدم بوده و درجات پیشرفت و تعالی را همگام با پیشرفت کشور عزیزمان هر چه سریعتر طی نماید. به امید آن روز.

بالا

اطلاعات تماس شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

نام مدیر: علیرضا عباسی پور
آدرس: مشهد - بلوار وکیل آباد، بلوار دندانپزشکان، دندانپزشکان 9، پلاک 13
تلفن: (051) 35090405 (051) 35090406 (051) 35090407
تلفن همراه: 09390485959
فکس: (051) 35090407
ایمیل:  
سایت: http://payafarayand.com
آدرس کارخانه: خراسان رضوی، چناران، شهرک صنعتی چناران، فاز 1 - صنعت 19
دفتر دبی: 00971-50-6268639 و 00971-52-7888820
بالا

فرم تماس با شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

بالا
بازدید: 3250 بار

پیغامهای دریافت شده

 


  • محمدرضا خزعلی
    پنجشنبه 8 مهر 1395 - 15:23
    با سلام و خسته نباشید به تمامی دست اندر کاران این مجموعه , جای تقدیردارد که فعالان زحمتکش این مجموعه تمامی تجربیات و دانش خویش رابی چشمداشت در اختیار افرادی چون حقیر که تخصص وتجربه ای نداشته قرار میدهند و چه بسا هستند شرکت هایی مشابه که نمیتوان چندان به انان امید داشت چرا که تمام هم و غمشان تنها فروش است وبس از این منظر و البته از جهات بسیاری امثالی چون حقیر خود را وامدار و در دین این بزرگان بدانند , امناعت طبع و بلند نظری تمام کارکنان این مجموعه شایسته بهترین پاداشهاست. هماره سربلند و پیروز باشید