Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 9320
  • بازدید دیروز: 24012
  • بازدید کل: 23374505

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 770 نفر
خواندنی

پروبيوتيك ها در تغذیه نشخوارکنندگان- بخش اولپروبيوتيك ها در تغذیه نشخوارکنندگان- بخش اول

هدف اصلی استفاده از پروبیوتیک ها در تغذیه تک معده ای ها، مقابله با میکروارگانیسم های بیماری زا از راه رقابت و برگرداندن حالت طبیعی جمعیت میکروبی روده به حالت اولیه خود می باشد ولی در نشخوارکنندگان هدف اصلی، بهبود دادن تخمیر در شکمبه است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

تولید و فرآوری مواد معدنی میکرونیزه

اطلاعات بیشتر درباره شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

پایه گذاری شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (سهامی خاص) در سال 1382 با انجام یک سری تحقیقات گسترده در بخش صنعت و معدن با عنوان توسعه معادن شرق خراسان و با هدف شناخت و ارزیابی معادن شرق کشور و برنامه ریزی جهت بهره برداری و تولید طیف گسترده ای از انواع مواد معدنی آغاز شد. از سوی دیگر مطالعات گسترده علمی – پژوهشی طی سالهای 82 تا 86 در زیربخشهای کشاورزی ، توسط گروه علمی – تحقیقی خوراک پرداز منجر به شناخت ، ارزیابی و تعیین دامنه کاربرد دسته گسترده ای از مواد معدنی در بخش کشاورزی و دامپروری گردید که نتیجه این تعامل در بخشهای صنعت، معدن و کشاورزی، شکل گیری شرکت پایافرآیند هزاره نوین با هدف فرآوری و تولید مواد معدنی بصورت پودر و میکرونیزه گردید.

این شرکت در فاز نخست توسعه، فعالیت خود را با یک خط تولید آغاز نمود. سپس در ادامه طرح توسعه، دو خط تولید دیگر اضافه گردید که شامل یک خط میکرونیزاسیون و یک خط کلسیناسیون است که دارای کوره ای با دمای پخت 1250 درجه سانتیگراد و توان تولیدی یک تن در ساعت می باشد. محصولات این شرکت بصورت کاملاً تخصصی، مطابق با نیاز بازار مصرف، تحت کنترل دقیق کیفی و براساس استانداردهای موجود تولید می گردد. جهت دستیابی به محصولاتی با کیفیت بالا، سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 در شرکت مستقر شده است تا محصولات این شرکت با تضمین کیفیت تعریف شده، عرضه شوند.

شرکت پایافرآیند هزاره نوین مفتخر است که توانسته با ایجاد هماهنگی و همبستگی بین گروههای کارشناسی مختلف تخصصی ترین تیم را در زمینه تولید، فرمولاسیون و فرآوری انواع مواد معدنی ایجاد کند و امید آن دارد که با یاری خداوند متعال و تلاش روزافزون متخصصین شرکت در راه پر افتخار تولید ثابت قدم بوده و درجات پیشرفت و تعالی را همگام با پیشرفت کشور عزیزمان هر چه سریعتر طی نماید. به امید آن روز.

بالا

اطلاعات تماس شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

نام مدیر: علیرضا عباسی پور
آدرس: مشهد - بلوار وکیل آباد، بلوار دندانپزشکان، دندانپزشکان 9، پلاک 13
تلفن: (051) 35090405 (051) 35090406 (051) 35090407
تلفن همراه: 09390485959
فکس: (051) 35090407
ایمیل:  
آدرس کارخانه: خراسان رضوی، چناران، شهرک صنعتی چناران، فاز 1 - صنعت 19
دفتر دبی: 00971-50-6268639 و 00971-52-7888820
بالا

فرم تماس با شرکت پایا فرآیند هزاره نوین (خراسان رضوی)

بالا
بازدید: 4368 بار

پیغامهای دریافت شده

 


  • محمدرضا خزعلی
    پنجشنبه 8 مهر 1395 - 11:53
    با سلام و خسته نباشید به تمامی دست اندر کاران این مجموعه , جای تقدیردارد که فعالان زحمتکش این مجموعه تمامی تجربیات و دانش خویش رابی چشمداشت در اختیار افرادی چون حقیر که تخصص وتجربه ای نداشته قرار میدهند و چه بسا هستند شرکت هایی مشابه که نمیتوان چندان به انان امید داشت چرا که تمام هم و غمشان تنها فروش است وبس از این منظر و البته از جهات بسیاری امثالی چون حقیر خود را وامدار و در دین این بزرگان بدانند , امناعت طبع و بلند نظری تمام کارکنان این مجموعه شایسته بهترین پاداشهاست. هماره سربلند و پیروز باشید