Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 97
  • بازدید دیروز: 13002
  • بازدید کل: 31923887

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 804 نفر
خواندنی

کمک به صنعت دامپروری با بهره گیری از دستگاه خشک کن ضایعات و پس ماند محصولات کشاورزیکمک به صنعت دامپروری با بهره گیری از دستگاه خشک کن ضایعات و پس ماند محصولات کشاورزی

در شرایطی که بحران آب و رکود اقتصادی و تحریم، سایه سنگین خود را بر اقتصاد وابسته به واردات نهاده های صنعت دام و طیور گسترانده است، استفاده از محصولات فرآوری شده صنعتی حاصل از پسماند و ضایعات محصولات کشاورزی میتواند به اسقلال اقتصادی کشور کمک کند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت پنام آزما (استان تهران)

شرکت پنام آزما (استان تهران)

ساخت دستگاههای تصفیه و ضدعفونی هوا

اطلاعات بیشتر درباره شرکت پنام آزما (استان تهران)

شركت پنام آزما سالها پیش فعالیت خود را در زمینه تجهیز آزمایشگاههای تخصصی آغاز نمود. در پی فعالیت شركت و ارتباط با مراكز بهداشتی و درمانی، عدم وجود دستگاههای تصفیه و ضدعفونی هوا و وجود آلودگی های مختلف هوابرد ما را برآن داشت تا با تحقیقات بیشتر در این زمینه و درك صحیح از مشكلات موجود در پی راه حل های ممكن باشیم.

پس از تحقیقات گسترده، شركت اقدام به تولید سیستم های تصفیه و ضدعفونی كننده هوا و سطوح درمدل های مختلف كه پاسخگوی نیاز در اماكن مختلف باشد نمود. در ساخت این دستگاهها از آخرین تكنیك های روز دنیا استفاده شده است. از جمله این دستگاهها می توان به دستگاه تصفیه و ضدعفونی كننده هوا مدل ثابت دیواری و پایه لامپهای ضدعفونی كننده ماورای بنفش اشاره نمود كه هم اكنون با گذشت سالها از تولید آن و بهبود روز افزون كیفیت در آن در زمره كم نظیرترین در ایران قرار گرفته است.

- مشاوره و طراحی‌های تهویه‌ای شامل: محاسبات فشارهای مثبت و منفی و میزان Air Change ، میزان بار سرمایشی و گرمایشی، میزان هوادهی لازم در فضاهای مختلف و بخش‌های جدید در حال ساخت.

- ارائه طراحی كانال‌های رفت و برگشت هوا مطابق با استانداردهای معتبر بین‌المللی با در نظر گرفتن تمامی پارامترهای مؤثر در این امر.

- ساخت دستگاههای هواساز هایژنیک (بهداشتی) و فشار منفی مجهز به انواع فیلتراسیون شامل: پیش‌فیلتر، فیلترهای 5 میكرون، فیلتر كربن اكتیو (جهت خنثی سازی گازهای سمی و آلاینده‌ها) و فیلترهای میكروبی هپا (جهت جذب ذرات تا 3/0 میكرون) همراه با اشعه‌های UV و سیستم كنترل و محافظ لامپ‌های UV (UVCP)

- پیشنهادات مناسب جهت تصفیه و ضدعفونی هوای مکانهای مختلف

بالا

اطلاعات تماس شرکت پنام آزما (استان تهران)

نام مدیر: شاهین عیوقی
آدرس: تهران - خیابان مفتح شمالی، خیابان زهره، پلاک 9 - واحد 9
تلفن: (021) 88812885 (021) 88812886 (021) 88140964 (021) 88140965 (021) 88861246
فکس: (021) 88839889
ایمیل:  
بالا

فرم تماس با شرکت پنام آزما (استان تهران)

بالا
بازدید: 1272 بار