Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 10891
  • بازدید دیروز: 14397
  • بازدید کل: 33928538

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

نگرانی سازمان بهداشت جهانی از تغيير نحوه انتقال آنفلوانزای مرغینگرانی سازمان بهداشت جهانی از تغيير نحوه انتقال آنفلوانزای مرغی

دو تيم پزشکی مختلف در هلند و آمريکا توانسته اند با تغيير ساختار ويروس آنفلوانزای مرغی، شيوه جديدی از انتقال سريع اين بيماری در ميان پستانداران و به ويژه انسان ها کشف کنند و اين مسئله نگرانی شديد سازمان بهداشت جهانی را به دنبال داشته است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت صنایع بسته بندی پاک کاغذ سبز (استان تهران)

شرکت صنایع بسته بندی پاک کاغذ سبز (استان تهران)

بسته بندی تخم مرغ و محصولات کشاورزی با ظروف کاغذی، بسته بندی مواد غذایی با ظروف یکبار مصرف کاغذی

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صنایع بسته بندی پاک کاغذ سبز (استان تهران)

شرکت صنایع بسته بندی پاک کاغذ سبز مفتخر است که برای اولین بار در ایران با استفاده از خمیر خام کاغذ (Virgin Pulp) موفق به تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی (سلولزی) شده است.

در سالهای اخیر در کشورهای توسعه یافته تحقیقات و تولیدات گسترده ای در زمینه تهیه کلیه مصنوعات بسته بندی مورد مصرف در صنایع غذایی، کشاورزی، پزشکی، الکتریکی و لوازم خانگی از صنایع سلولزی صورت گرفته است. استفاده از ظروف یکبار مصرف کاغذی از طرفی به حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی های پلیمرهای نفتی کمک می کند، و از طرفی خیلی از معضلات بهداشتی و سلامتی را هم حل می کند.

از آنجائیکه کشور ما نیز امروزه با انباشت زباله های پلیمری به عنوان عاملی غیر قابل کنترل و تهدید کننده محیط زیست روبرو است، تکیه بر محصولات سلولزی و استفاده از ظروف یکبار مصرف کاغذی و سلولزی در صنایع مختلف نقطه عطفی در کاهش این آلودگی ها در محیط زیست خواهد بود.

بالا

اطلاعات تماس شرکت صنایع بسته بندی پاک کاغذ سبز (استان تهران)

آدرس: تهران - پاسداران، نرسيده به برج سفيد، نبش بوستان يكم، ساختمان 201 - طبقه 5 - واحد 18
تلفن: (021) 22868802
فکس: (021) 22868802
ایمیل:  
بالا

فرم تماس با شرکت صنایع بسته بندی پاک کاغذ سبز (استان تهران)

بالا
بازدید: 2229 بار