Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 12412
  • بازدید دیروز: 20534
  • بازدید کل: 31300353

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 801 نفر
خواندنی

اهمیت دقت تشخیص فحلی در گاوداری هااهمیت دقت تشخیص فحلی در گاوداری ها

صحت و کارایی تشخیص فحلی برای موفقیت برنامه های تولید مثلی مزارع پرورش گاو شیری بسیار حیاتی است. سود دهی گله به دلایل زیر به تشخیص فحلی وابسته و متکی است:ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت مزرعه نوین ایرانیان (استان تهران)

شرکت مزرعه نوین ایرانیان (استان تهران)

تولید جوجه یکروزه، مرغ مادر گوشتی، تولید جوجه یکروزه گوشتی، تولید گوشت مرغ

اطلاعات بیشتر درباره شرکت مزرعه نوین ایرانیان (استان تهران)

شرکت هلدینگ کشاورزی و دامپروری "مزارع نوین ایرانیان" به عنوان یکی از قطب های مهم تولید با در اختیار داشتن منابع و ظرفیت های بزرگ و نیروی انسانی توانمند، در راستای نیل به اهداف بلند مدت توسعه کشاورزی ایران و تحقق سند چشم انداز این بخش تشکیل شده است.

این شرکت، با برخورداری از 50 سال سابقه فعالیت واحدهای زیر مجموعه خود در زمینه های مختلف کشاورزی سطح اراضی بالغ بر 230 هزار هکتار اراضی در سطح گستره جمهوری اسلامی ایران از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق به منظور مدیریت یکپارچه و علمی بر منابع در اختیار، تشکیل گردیده است.

شرکت مزارع نوین ایرانیان، هم اکنون با داشتن 10 مجتمع کشت و صنعت و 6 شرکت تخصصی و نیز مراکز علمی و فناوری با تولید دهها هزار تن محصولات کشاورزی و دامپروری و حضور در عرصه تجارت نهاده ها و محصولات ذیربط سهم خوبی را در کشور به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های کشاورزی و دامپروری ایران و خاورمیانه به شمار می رود.

بالا

اطلاعات تماس شرکت مزرعه نوین ایرانیان (استان تهران)

نام مدیر: سجاد باقرپور
آدرس: تهران - میدان حسن آباد، خيابان امام خمينی، روبروی سازمان ثبت احوال كشور، خیابان شهید مرادی (باستیون شرقی)، ساختمان اداری، طبقه 1
صندوق پستی: 61915118
تلفن: (021) 61915118 (021) 66466901 (021) 61915206
فکس: (021) 66402520
ایمیل:  
سایت: http://www.mni.co.ir/
بالا

فرم تماس با شرکت مزرعه نوین ایرانیان (استان تهران)

بالا
بازدید: 2515 بار