Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 1134
  • بازدید دیروز: 12886
  • بازدید کل: 27882767

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

واکسینه کردن تلیسه ها برای ورم پستان با منشاء استاف اورئوسواکسینه کردن تلیسه ها برای ورم پستان با منشاء استاف اورئوس

تلیسه های واکسینه شده در مقابل بیماری ورم پستان با منشاء استاف اورئوس، شیر دهی بیشتری نسبت به گروه شاهد دارندادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت نيک مهر گستر (استان تهران)

شرکت نيک مهر گستر (استان تهران)

اتوماسيون صنعتی مرغداری ها

اطلاعات بیشتر درباره شرکت نيک مهر گستر (استان تهران)

شركت نيك مهر گستر تهران درسال 1378 فعاليت خود را در زمينه اتوماسيون صنعتی شروع كرده است. استراتژی كلی شركت فعاليت در زمينه سيستم های كنترل و اتوماسيون صنعتی بوده است.
خدماتی كه توسط شركت نيك مهر گستر تهران ارائه می گردد شامل مشاوره در زمينه طراحی سيستم های كنترل، تهيه تجهيزات اتوماسيون صنعتی (شامل کامپیوتر صنعتی IPC، پی ال سیPLC ، سرو موتور و سرو درایو، انواع Remote I/O با فیلدباس های مختلف، سنسور و ترانسمیتر فشار، سنسور دما و رطوبت) و همچنين انجام پروژه های صنعتی مي باشد.
همواره تلاش مديريت بر اين بوده است كه تمامی كارشناسان اين شركت از جهت دانش فنی به روز نگه داشته شده و در دوره تخصصی متناسب با فعاليت آنها چه در داخل و چه در خارج از كشور حضوری مستمر داشته باشند. مفتخريم كه بر اين اساس ضريب رضايت مشتری بالای 99% را در طول سالهای اخير حفظ كرده ايم.
در محصولات ارائه شده توسط اين شركت ملاک اصلی ما كيفيت بوده و سعی شده در اين راستا نيازهای مشتری از محصولات شركتهای معتبر و قابل اطمينان تهيه گردد.
در اين راستا شركت نيك مهر گستر تهران نمايندگی انحصاری شركت های Beckhoff , Rotronic, STS و VP Instrument را دارد كه همگی بطور تخصصی در شاخه های مختلف محصولاتی را ارائه ميكنند.
مشاوره و آموزش قبل از خريد و ارائه خدمات پس از فروش بر پايه ديدگاهها و نيازهای مشتری در سر لوحه فعاليتهای اين شركت قرار دارد.
واحد سیستم شركت با بهره گيری از كارشناسان آموزش ديده و خبره و دارایCertificationهای مختلف از شرکتهای معتبر در زمينه های مختلف به طراحی سيستم های كنترل می پردازد و در اجرای پروژه های صنعتی در کنار شما خواهد بود.
بالا

اطلاعات تماس شرکت نيک مهر گستر (استان تهران)

آدرس: تهران - خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، خیابان 8 - پلاک 8
تلفن: (021) 88872854 (021) 88675308 (021) 88722585 (021) 88776836
فکس: (021) 88714142
ایمیل:  
سایت: http://nicmehr.com/
بالا

فرم تماس با شرکت نيک مهر گستر (استان تهران)

بالا
بازدید: 738 بار