Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 6503
  • بازدید دیروز: 22167
  • بازدید کل: 24850178

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 781 نفر
خواندنی

نگرانی سازمان بهداشت جهانی از تغيير نحوه انتقال آنفلوانزای مرغینگرانی سازمان بهداشت جهانی از تغيير نحوه انتقال آنفلوانزای مرغی

دو تيم پزشکی مختلف در هلند و آمريکا توانسته اند با تغيير ساختار ويروس آنفلوانزای مرغی، شيوه جديدی از انتقال سريع اين بيماری در ميان پستانداران و به ويژه انسان ها کشف کنند و اين مسئله نگرانی شديد سازمان بهداشت جهانی را به دنبال داشته است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت مرغک (استان تهران)

شرکت مرغک (استان تهران)

پرورش طیور، جوجه یکروزه تخمگذار، مرغ مادر تخمگذار

اطلاعات بیشتر درباره شرکت مرغک (استان تهران)

شركت مرغك (سهامی خاص) در تاريخ 1352/03/10 تاسيس گرديد. اين شركت با در اختيار داشتن واحد اجداد، اولین توليدكننده مرغ تخمگذار (نژاد HyLine) در كشور می باشد.
همچنين با دارا بودن هشت فارم و سه كارخانه جوجه كشی در پنج استان كشور حدود نيمی از جوجه های تجارتی تخمگذار مورد نياز واحدهای توليدكننده تخم مرغ را تامين می نمايد. احدا‌‍ث كارخانه جوجه كشی جديد با ظرفيت 40 ميليون عدد تخم مرغ در سال نيز در دست اجرا می باشد كه انتظار می رود تا پايان سال 1393 به بهره برداری برسد.

شرکت مرغک وابسته به سازمان اقتصادی کوثر بوده و با بیش از چهل سال فعالیت، اولین تولید کننده جوجه مادر تخمگذار در کشور و بزرگترین تولید کننده ­جوجه ­ تخمگذار تجارتی در ایران می باشد. در حال حاضر بخش عمده و اصلی جوجه یکروزه مادر تخمگذار و تخمگذار تجارتی کشور توسط این شرکت تولید می گردد. عملکرد بسیار خوب گله ­های اجداد این نژاد باعث شده است که کیفیت جوجه­ های مادر تولیدی نیز بسیار خوب و رضایت بخش باشد بطوری که تلفات اولیه این جوجه های مادر در حد یک درصد و در بسیاری از موارد کمتر از یک درصد بوده است.

محصولات شرکت:

- تولید جوجه یکروزه مادر تخمگذار (های-لاین W-36)

- تولید جوجه یکروزه تخمگذار تجارتی (های-لاین W-36)

- تولید تخم مرغ نطفه دار (های-لاین W-36)

بالا

اطلاعات تماس شرکت مرغک (استان تهران)

آدرس: تهران - میدان پونک، بلوار اشرفی اصفهانی، پایین تر از بزرگراه همت، خیابان 22 بهمن، خیابان منوچهر اکبری، پلاک 1 - طبقه 5
تلفن: (021) 44499775 (021) 44499767 (021) 44499765
فکس: (021) 44499769
ایمیل:  
سایت: http://morghak.ir/
بالا
بازدید: 7038 بار