Loading...
زر فروکتوز
ویترین

(شرکت اکوپرم تولید کننده و وارد کننده پیت ماس خنثی، خاک پوشش قارچ، پیت ماس ویژه خاک گلدان و خاک گلخانه ای)

www.peatrus.com

نمایش تبلیغ شما در اینجا
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 3549
  • بازدید دیروز: 12472
  • بازدید کل: 19882753

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 758 نفر
خواندنی

پروبيوتيك ها در تغذیه نشخوارکنندگان- بخش اولپروبيوتيك ها در تغذیه نشخوارکنندگان- بخش اول

هدف اصلی استفاده از پروبیوتیک ها در تغذیه تک معده ای ها، مقابله با میکروارگانیسم های بیماری زا از راه رقابت و برگرداندن حالت طبیعی جمعیت میکروبی روده به حالت اولیه خود می باشد ولی در نشخوارکنندگان هدف اصلی، بهبود دادن تخمیر در شکمبه است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان (استان کرمان)

مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان (استان کرمان)

پرورش طیور، جوجه کشی و تولید جوجه یکروزه گوشتی، مرغداری گوشتی

اطلاعات بیشتر درباره مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان (استان کرمان)

شرکت ماهان از سال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده است . این شرکت با بیش از 15 سال سابقه فعالیت از بزرگترین شرکت های تولید کننده جوجه یک روزه گوشتی در ایران می باشد.
شرکت ماهان با بکارگیری روش های دقیق علمی و مدیریتی همگام با تکنولوژی روز دنیا حرکت نموده است و همواره به عنوان شرکتی پیشرو در ارتقاء سطح کیفی و کمی تولیدات شناخته شده و با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص توانسته است شاخص عملکرد مطلوب را در سطح مزارع پرورش جوجه یکروزه گوشتی بدست آورد.

این شرکت در برآورده نمودن نیاز های مشتریان و جلب رضایت ایشان همیشه مدیریتی پاسخگو داشته که با بهره گیری از کارشناسان مجرب در واحد خدمات مشتریان خدمات مطلوب مشاوره ای را از راه بازدیدهای دوره ای برنامه ریزی شده، برگزاری سمینارهای تخصصی، چاپ و نشر بولتن های علمی و ارائه خدمات مختلف اطلاع رسانی از طریق وب سایت اختصاصی به مشتریان خود ارائه می نماید.

شرکت با بهره گیری از واحدهای تولیدی مستقر در استانهای کرمان، تهران، قزوین و مازندران ضمن کاهش ریسک بهداشتی، محصول تولیدی را در سرتاسر ایران توزیع و امکان پرورش 420.000 قطعه مرغ مادر در هر دوره را فراهم می نماید.

 

همچنین کارخانه های جوجه کشی شرکت ماهان نیز در استانهای کرمان و تهران، امکان تولید بیش از 35 میلیون قطعه جوجه یکروزه گوشتی در سال را به توان تولیدات شرکت افزوده است.

از دیگر امکانات شرکت مرغ ماهان کارخانه دان با ظرفیت تولید 35000 تن در سال می باشد. در این کارخانه برای تأمین دان مورد نیاز مزارع بر اساس پروتکلهای موجود آزمایشات لازم بر روی مواد خام و محصول تولیدی به انجام میرسد تا محصول تولیدی از هر نظر واجد شاخصهای کیفی، بهداشتی و تغذیه ای مورد نظر باشد.

شرکت ماهان برآن است که با توسعه و گسترش امکانات مدیریتی با محوریت ارتقاء کیفی و کمی تولیدات از طریق مشارکت به تکمیل زنجیره تولید نائل و به فعالیت خود ادامه دهد.

بالا

اطلاعات تماس مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان (استان کرمان)

نام مدیر: محسن شجاع الدین
آدرس: کرمان - كيلومتر 20 جاده ماهان
تلفن: (034) 32522350 (034) 66924041
فکس: (021) 66946168
ایمیل:  
سایت: http://www.e-mahan.ir
بالا
بازدید: 15137 بار