Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 42
  • بازدید دیروز: 16255
  • بازدید کل: 33962158

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

چند نکته برای مراقبت بهتر از گاو شیردهچند نکته برای مراقبت بهتر از گاو شیرده

در لنگش نمره وضعیت حرکت 4 یا 5 نباید بیشتر از 3 درصد گله...ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت صنایع شیر ساوه (استان مرکزی)

شرکت صنایع شیر ساوه (استان مرکزی)

شیر و فرآورده های لبنی با نام تجاری آرین

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صنایع شیر ساوه (استان مرکزی)

شرکت صنایع لبنی ساوه (آرین) در سال 1375 با اخذ مجوز از وزارت صنایع و معادن برای محصولات پاستوریزه (شیر، ماست، دوغ، خامه، پنیر و کشک) به عنوان تنها واحد تولیدی فرآورده های لبنی در سطح شهرستان ساوه شروع به فعالیت نمود و با جذب شیر خام دامداران منطقه به اقتصاد دامداران نیز رونق بخشیده و با هدف خریداری شیر مطلوب منطقه و تولید محصولات باکیفیت برتر پاستوریزه در این شهرستان احداث گردیده است.

در نیمه دوم سال 1388 با تغییر صد در صدی سهامداران و هیئت مدیره، شرکت صنایع لبنی ساوه تحت پوشش شرکت کشت و صنعت دامدشت ساوه قرار گرفت و این تغییر و تحول باعث شد شرکت صنایع لبنی ساوه از نظر تامین بخشی از نیاز ماده اولیه خود یعنی شیرخام به خودکفایی برسد. شرکت کشت و صنعت دامدشت ساوه یک مجموعه 1000 راسی گاو شیری نژاد هلشتاین بوده و در حال حاضر بخشی از شیر مصرفی آرین را تولید می نماید.

شایان ذکر است که استفاده از شیرخام با بار میکروبی پایین و کیفیت ثابت و بالای شرکت کشت و صنعت دامدشت ساوه زمینه تولید محصولات با خواص ارگانولپتیکی و کیفی بالا را برای شرکت صنایع لبنی ساوه فراهم نموده و تولید محصولات لبنی پاستوریزه تحت نظارت مستمر کارشناسان باتجربه تولید و کنترل کیفی انجام می گیرد.

این شرکت آمادگی دارد تا در سایر شهرستانهای کشور نیز نمایندگی فعال بپذیرد زیرا از نظر ظرفیت تولید در فاز فعلی امکان فرآوری روزانه 100 تن محصولات پاستوریزه را دارا می باشد. ضمنا در آینده نزدیک فاز جدید توسعه شرکت صنایع لبنی ساوه در فضایی مجزا و وسیع به مساحت 50000 متر مربع در دست مطالعه و ساخت می باشد که طبق برنامه مصوب هیئت مدیره مقرر گردید کارخانه با ظرفیت تولید 300 تن در روز شامل خطوط تکمیلی پاستوریزه به همراه خطوط استریل احداث گردد که ازجمله محصولات در نظر گرفته شده برای آن می توان به محصولات پاستوریزه مثل پنیر های طعم دار، ماست های طعم دار و نیز طعم های مختلف خامه به همراه شیر استریل، شیر های طعم دار و انواع بستنی اشاره نمود.

محصولات پاستوریزه شرکت صنایع لبنی ساوه (آرین) در حال حاضر شامل شیر، شیر کاکائو، خامه صبحانه، خامه عسلی، ماست کم چرب، ماست پر چرب، ماست خامه ای، ماست چکیده خامه ای (موسیر)، ماست چکیده خامه ای (سبزی) و انواع دوغ می باشد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت صنایع شیر ساوه (استان مرکزی)

آدرس: تهران - سيدخندان، خیابان كابلی، کوچه محمودی، پلاک 24 - طبقه 1 - واحد 1
تلفن: (021) 88467007
فکس: (021) 88467014
ایمیل:  
کارخانه: ساوه، بلوار طالقانی جاده یل آباد
تلفن: 3 الی 42478160 و 42412254 و 42412252 - 086
بالا

فرم تماس با شرکت صنایع شیر ساوه (استان مرکزی)

بالا
بازدید: 5276 بار