Loading...
آمار بازدید از سایت

 • بازدید امروز: 8721
 • بازدید دیروز: 22206
 • بازدید کل: 17663780

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 752 نفر
خواندنی

تغذیه کاه گندم می تواند نتایج معجزه آسایی داشته باشدتغذیه کاه گندم می تواند نتایج معجزه آسایی داشته باشد

کاه گندم به عنوان یک خوراک اهمیت چندانی ندارد. اطلاعات تغذیه گاوهای شیری، تجزیه شیمیایی کاه گندم را به صورت زیر ارائه کرده است:ادامه »


پرورش ماهی سردآبی، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی، آزمایشگاه دامپزشکی، اتوماسیون مرغداری، استخر پرورش ماهی اوزون برون، استخر پرورش ماهی تیلاپیا، استخر پرورش ماهی خاویاری، استخر پرورش ماهی قزل آلا، استخر پرورش ماهی کپور، بسته بندی گوشت مرغ، بسته بندی مرغ، بسته بندی مواد پروتئینی، بلدرچین، بوقلمون، پرورش آبزیان، پرورش بلدرچین، پرورش بوقلمون، پرورش شترمرغ، پرورش طیور، پرورش کبک، پرورش گاو شیری، پرورش گوساله نر، پرورش ماهی، پرورش ماهی در قفس، پرورش مرغ تخمگذار، پرورش مرغ مادر گوشتی، تامین داروی دامپزشکی، تامین نهاده های دامی، تامین نهاده های طیور، تجهیز سالن های مرغداری، تجهیزات مرغداری، تجهیزات و ادوات مرغداری، تکثیر و پرورش ماهی، تکثير و پرورش ماهی سردآبی، توزیع داروی دامپزشکی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید تخم شترمرغ، تولید تخم مرغ، تولید جوجه یک روزه، تولید جوجه یک روزه گوشتی، تولید جوجه یکروزه، تولید داروی دامپزشکی ، تولید لوازم مرغداری، تولید ماشین آلات مرغداری، تولید محصولات پاستوریزه، تولید محصولات لبنی، تولید مرغ گوشتی، تولید مرغ مادر گوشتی، جوجه کشی، جوجه یک روزه تخم گذار،


مشاهده همه برچسب ها

Ad

 


شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

شیر ، فرآورده های لبنی و بستنی

اطلاعات بیشتر درباره شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

شیر و فرآورده های شیری پیشینه ای به بلندای تاریخ اهلی کردن حیوانات شیرده و استفاده از شیر آنها برای تغذیه انسان دارند.
در طول سالیان گذشته، میهن تعهد خود را به تولید محصولات لبنی با بالاترین کیفیت حفظ نموده و بر اصول کیفی خدشه ناپدیر خود در پاسخگوئی به نیازهای کیفی و تغذیه ای مصرف کنندگان و جلب اعتماد آنان وفادار مانده است.
مهمترین اصل در تولید محصولات لبنی با کیفیت، استفاده از شیر خام تازه تر و بهتر می باشد.
ما عمیقاً بر این باوریم که ایمنی و کیفیت محصولات لبنی می بایست از مزرعه آغاز گردد و تعهدمان به این باور همه مراحل تولید از مزرعه تا یخچال را در بر می گیرد.
شیر و همه مواد اولیه دیگری که ما در تولید محصولات خود به کار می گیریم صد در صد طبیعی بوده و از خوشنام ترین و بهداشتی ترین دامداریها و کمپانیهای تولید کننده مواد اولیه تهیه می شود.
تغدیه، سلامت، تندرستی، صداقت و انصاف اصولی است که در تولید محصولات طبیعی و خوش طعم میهن بکار گرفته میشود.

تولید بستنی خوب مستلزم مهارت و اشتیاق زیادی است، اشتیاق ما ناشی از تحقیق مداوم برای بهینه سازی بستنی است. هر چیز که بر اساس این اشتیاق ساخته می شود برای رسیدن به حد نهایی تجربه در بستنی سازی است.
کیفیت برتر همواره از اولین روزهای تشکیل بستنی میهن مشوق و راهنمای ما بوده است.
محصول عالی ما نتیجه بهترین موادی است که طبیعت و دستور غذاهای پر حرارت می توانند ارائه کنند. همواره از خالص ترین و با کیفیت ترین مواد مانند وانیل ماداگاسکار و کاکائوی غنا و اکوادور استفاده می کنیم.
برای بستنی خود تنها شیر تازه را به کار می بریم. به دلیل مجاورت به محلهای تولید شیر، شیر تازه تنها پس از چند ساعت از شیر دوشی برای بستنی مورد استفاده قرار می گیرد. دستور ساخت بستنی این شرکت همواره اصلاح شده و هیچگاه بیش از اندازه پیچیده نمی شود.
در نیل به تعالی، هیچ منبعی الهام بخش تر از طبیعت نیست. محصولات این شرکت همواره به صورت طبیعی بدون رنگها یا طعم دهنده های مصنوعی فرآوری می شوند. هر رنگ یا طعم افزوده شده همواره دارای منبع طبیعی است. نتیجه این فرایند لطافت طعم و ساختاری است که هیچ ماده مصنوعی با آن برابری نمی کند و
تولید این ظرایف دقیق نیاز به توجه خاص به دستور ساخت و صرف زمان بیشتر در ساخت و توجه بیشتر به جزئیات دارد. به عنوان کارخانه میهن، ما بیانگر تجلیات سنتها و مهارتهای قدیمی هستیم. منحصر به فرد بودن بافت خامه ای بستنی میهن حاصل دقیق ترین نظارتها و مقررات این شرکت است. در طول هر مرحله از تولید با اشتیاق و تعهد به کار خود می پردازیم.

بالا

اطلاعات تماس شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

آدرس: اسلامشهر - کیلومتر 22 جاده تهران به ساوه، روبروی شهرک قائمیه
کد پستی: 4951633169
تلفن: (021) 56464241 (021) 56464242 (021) 56464243
فکس: (021) 56464245
ایمیل:  
سایت: http://www.mihan-dairy.com/
بالا

فرم تماس با شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

بالا
بازدید: 14811 بار

پیغامهای دریافت شده

 


 • اصغر علیزاده
  دوشنبه 29 آذر 1395 - 19:23
  با سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای شما که همواره به کیفیت می اندیشید.
  با توجه به امکاناتی که در شهر باکوی آذربایجان دارم
  درخواست اعطاء نمایندگی در شهر باکوی آذریجان را دارم.
  لذآ خواهشمنداست در صور ت تمایل اعلام نظر فرمایید.
 • شرکت توس رسان تجارت
  4 روز و 2 ساعت پیش
  با سلام
  خواهشمندم تلفن تماس در رابطه با تماس با کارخانه محترم جهت اخذ اطلاعات درباره صادرات شیر خشک به کشورهای ازبکستان و روسیه را در اختیار بگذارید .
  با تکشر
  سرابندی
  شرکت توس رسان تجارت