Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 355
  • بازدید دیروز: 13002
  • بازدید کل: 31924145

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 804 نفر
خواندنی

خنک نمودن گاوهای خشک معادل تولید شیر بالاتر است.خنک نمودن گاوهای خشک معادل تولید شیر بالاتر است.

ما بیشترین زمان و پول خود را صرف خنک کردن گاوهای تازه زا، خنک کردن گاوهای پرتولید و گاوهای قبل از زایمان می کنیم و گاوهای خشک را معمولا در اولویت بعدی قرار می دهیم. ولی تحقیق در دانشگاه کالیفرنیا نشان داد که خنک کردن گاوهای خشک می تواند یک سرمایه گذاری عاادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

شیر ، فرآورده های لبنی و بستنی

اطلاعات بیشتر درباره شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

شیر و فرآورده های شیری پیشینه ای به بلندای تاریخ اهلی کردن حیوانات شیرده و استفاده از شیر آنها برای تغذیه انسان دارند.
در طول سالیان گذشته، میهن تعهد خود را به تولید محصولات لبنی با بالاترین کیفیت حفظ نموده و بر اصول کیفی خدشه ناپدیر خود در پاسخگوئی به نیازهای کیفی و تغذیه ای مصرف کنندگان و جلب اعتماد آنان وفادار مانده است.
مهمترین اصل در تولید محصولات لبنی با کیفیت، استفاده از شیر خام تازه تر و بهتر می باشد.
ما عمیقاً بر این باوریم که ایمنی و کیفیت محصولات لبنی می بایست از مزرعه آغاز گردد و تعهدمان به این باور همه مراحل تولید از مزرعه تا یخچال را در بر می گیرد.
شیر و همه مواد اولیه دیگری که ما در تولید محصولات خود به کار می گیریم صد در صد طبیعی بوده و از خوشنام ترین و بهداشتی ترین دامداریها و کمپانیهای تولید کننده مواد اولیه تهیه می شود.
تغدیه، سلامت، تندرستی، صداقت و انصاف اصولی است که در تولید محصولات طبیعی و خوش طعم میهن بکار گرفته میشود.

تولید بستنی خوب مستلزم مهارت و اشتیاق زیادی است، اشتیاق ما ناشی از تحقیق مداوم برای بهینه سازی بستنی است. هر چیز که بر اساس این اشتیاق ساخته می شود برای رسیدن به حد نهایی تجربه در بستنی سازی است.
کیفیت برتر همواره از اولین روزهای تشکیل بستنی میهن مشوق و راهنمای ما بوده است.
محصول عالی ما نتیجه بهترین موادی است که طبیعت و دستور غذاهای پر حرارت می توانند ارائه کنند. همواره از خالص ترین و با کیفیت ترین مواد مانند وانیل ماداگاسکار و کاکائوی غنا و اکوادور استفاده می کنیم.
برای بستنی خود تنها شیر تازه را به کار می بریم. به دلیل مجاورت به محلهای تولید شیر، شیر تازه تنها پس از چند ساعت از شیر دوشی برای بستنی مورد استفاده قرار می گیرد. دستور ساخت بستنی این شرکت همواره اصلاح شده و هیچگاه بیش از اندازه پیچیده نمی شود.
در نیل به تعالی، هیچ منبعی الهام بخش تر از طبیعت نیست. محصولات این شرکت همواره به صورت طبیعی بدون رنگها یا طعم دهنده های مصنوعی فرآوری می شوند. هر رنگ یا طعم افزوده شده همواره دارای منبع طبیعی است. نتیجه این فرایند لطافت طعم و ساختاری است که هیچ ماده مصنوعی با آن برابری نمی کند و
تولید این ظرایف دقیق نیاز به توجه خاص به دستور ساخت و صرف زمان بیشتر در ساخت و توجه بیشتر به جزئیات دارد. به عنوان کارخانه میهن، ما بیانگر تجلیات سنتها و مهارتهای قدیمی هستیم. منحصر به فرد بودن بافت خامه ای بستنی میهن حاصل دقیق ترین نظارتها و مقررات این شرکت است. در طول هر مرحله از تولید با اشتیاق و تعهد به کار خود می پردازیم.

بالا

اطلاعات تماس شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

آدرس: اسلامشهر - کیلومتر 22 جاده تهران به ساوه، روبروی شهرک قائمیه
کد پستی: 4951633169
تلفن: (021) 56464241 (021) 56464242 (021) 56464243
فکس: (021) 56464245
ایمیل:  
سایت: http://www.mihan-food.com/
بالا

فرم تماس با شرکت فرآورده های لبنی میهن (استان تهران)

بالا
بازدید: 21583 بار