Loading...
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 18824
  • بازدید دیروز: 12708
  • بازدید کل: 17227669

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 751 نفر
خواندنی

نتیجه یک تحقیق در باره دلایل مرده زایی در یک گله گاو هلشتایننتیجه یک تحقیق در باره دلایل مرده زایی در یک گله گاو هلشتاین

در پائیز سال 2005 تعداد 60 مرده زایی گوساله از یک گله با 1200 راس گاو هلشتاین جمع آوری شد. این کار بخشی از یک تحقیق در مورد بیماری BVD بود.ادامه »


پرورش ماهی سردآبی، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی، آزمایشگاه دامپزشکی، اتوماسیون مرغداری، استخر پرورش ماهی اوزون برون، استخر پرورش ماهی تیلاپیا، استخر پرورش ماهی خاویاری، استخر پرورش ماهی قزل آلا، استخر پرورش ماهی کپور، بسته بندی گوشت مرغ، بسته بندی مرغ، بسته بندی مواد پروتئینی، بلدرچین، بوقلمون، پرورش آبزیان، پرورش بلدرچین، پرورش بوقلمون، پرورش شترمرغ، پرورش طیور، پرورش کبک، پرورش گاو شیری، پرورش گوساله نر، پرورش ماهی، پرورش ماهی در قفس، پرورش مرغ تخمگذار، پرورش مرغ مادر گوشتی، تامین داروی دامپزشکی، تامین نهاده های دامی، تامین نهاده های طیور، تجهیز سالن های مرغداری، تجهیزات مرغداری، تجهیزات و ادوات مرغداری، تکثیر و پرورش ماهی، تکثير و پرورش ماهی سردآبی، توزیع داروی دامپزشکی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید تخم شترمرغ، تولید تخم مرغ، تولید جوجه یک روزه، تولید جوجه یک روزه گوشتی، تولید جوجه یکروزه، تولید داروی دامپزشکی ، تولید لوازم مرغداری، تولید ماشین آلات مرغداری، تولید محصولات پاستوریزه، تولید محصولات لبنی، تولید مرغ گوشتی، تولید مرغ مادر گوشتی، جوجه کشی، جوجه یک روزه تخم گذار،


مشاهده همه برچسب ها

Ad

 


ملارد شیر

ملارد شیر

دامداری و پرورش گاو شیری

اطلاعات بیشتر درباره ملارد شیر

تاریخچه:

شرکت ملارد شیر با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال 1333 با بهره برداری از 100 راس گاو مولد و زراعت و باغداری آغاز و در سالهای بعد ظرفیت واحد به تدریج افزایش یافته و تناسب با این افزایش تاسیسات دامداری نیز گسترش یافته است.
سرمایه اولیه شرکت 10 میلیون ریال بوده که به استناد مصوبه مجمع عمومی مورخ 10/6/84 به 26 میلیارد ریال در سال 84 افزایش یافته است.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به خلع ید از مالک قبلی به مدت 2 سال طرح توسط شورای راه اندازی اداره شده و پس از آن بموجب تبصره 82 به نخست وزیری منتقل و در سال 1363 با نام موسسه دامداری و کشاورزی ملارد به سازمان تامین اجتماعی واگذار شده است و از تاریخ 81/04/01 به موسسه ای بنام شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر با شماره ثبت 1055 تبدیل و بصورت شرکت مستقل (سهامی خاص) زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی اداره می گردد.
این شرکت جزو اولین واحدهای پرورش گاو شیری صنعتی در ایران بوده است. مدارک موجود در مرکز اصلاح نژاد و دام کشور نشان می دهد که تولد اولین گوساله شرکت ملارد که به ثبت رسیده است 1353/09/01 بوده است.
سابقه فعالیت این دامپروری بیش از 50 سال است که از این رو جایگاه نگهداری گاو شیری شامل فضای مسقف، کف سالنها که متعلق به 50 سال پیش است و کف بهار بنده اآجر فرش و سقف آن شیروانی است که تغییرات زیادی غیر از تعمیرات جزئی در آن صورت نگرفته است انبارهای نگهداری مواد کنسانتره و علوفه قدیمی بوده، واحدهای شیر دوش همچنین قدیمی است با عنایت به اینکه در نظر است واحد جدید در مکان دیگری تاسیس گردد لذا نسبت به تعمیرات اساسی یا استفاده از سیستم های جدید اقدام نمی گردد.
با در نظر گرفتن تمامی مسائل فوق پرسنل زحمتکش شرکت تمامی تلاش خود را برای ایجاد شرایط مطلوب و راحتی بر دام به عهده گرفته اند.
در حال حاضر دامها و محصولات این شرکت جزو بهترین و ممتازترین گله ها و تولیدات کشور می باشد، تولید و رشد آن، میانگین سرانه هر راس، تولید شکم اولی ها، کاهش خدمات زیر استانداردهای تعریف شده، مؤید این مسئله می باشد.

خط مشی کیفیت:

این شرکت در راستای تحقق اهداف و برنامه های چشم اندازی بیست ساله دولت جمهوری اسلامی ایران در صنعت کشاورزی ودامپروری مبنی براستقلال و خودکفایی و پیشرو بودن در منطقه همواره کوشش می نماید تا با فراهم آوردن زمینه های مساعد و استفاده بهینه از منابع و امکانات درجهت داشتن یک واحد بهره ور، با کیفیت و متعالی ضمن بهره گیری از توان، دانش و تخصص داخلی و همچنین تعهد ومشارکت کارکنان در سایه رضایت مندی آنان اقدام به استقرار سیستم های بین المللی مدیریت کیفیت نموده است.

اهداف کلان:
1- افزایش سطح رضایت مندی مشتریان
2- افزایش توانمندی کارکنان
3- افزایش سطح فن آوری در تولید
مدیریت شرکت جهت دستیابی و اجرای الزامات قانونی و مقرراتی و تأمین منابع موردنیاز در حدود اختیارات تفویضی بر اساس اساسنامه شرکت و قانون تجارت وبه منظور تحقق اهداف و بهبود مستمر و اثر بخش سیستم مدیریت کیفیت و با پشتیبانی مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و بامشارکت کلیه کارکنان انجام موارد فوق را متعهد می گردد.

بخش دامپروری:

بخش دامپروری در محوطه ای به وسعت تقریبی 20 هکتار با حداکثر ظرفیت نگهداری خود حدود 1000 راس گاو شیری را پرورش می دهد که در حال حاضر روزانه بیش از 27000 کیلوگرم تولید شیر دارد به لحاظ تصمیم به ساخت واحد مدرن تصمیم به افزایش گله گرفته نشده و نمودار تولید شیر سالیانه در ذیل آمده است:
طرف های تجاری ما در فروش شیر در حال حاضر عبارت بوده اند از کارخانجات و شرکت های:

- شرکت میهن
- شرکت دامداران
- شرکت سرو بیخزان

محصولات:

- تولید شیر
- تولید تلیسه آبستن
- تولید گوساله نر تخمی
- تولید جو
- تولید ذرت علوفه ای
- تولید ورمی کمپوست
- تولید میوه
- پرورش ماهی قزل آلا

تولیدات اصلی:

- تولید سالیانه بیش از 9000 تن شیر
- تولید سالیانه بیش از 300 راس تلیسه آبستن ممتاز
- تولید سالیانه بیش از 300 تن جو
- تولید سالیانه بیش از 4000 تن ذرت علوفه ای


بالا

اطلاعات تماس ملارد شیر

آدرس: شهریار - ملارد، جاده سرآسیاب
تلفن: (0262) 3662113 (0262) 3662115
ایمیل:  
بالا
بازدید: 5650 بار