شرکت صنایع بسته بندی کیمان خزر

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

شرکت صنایع بسته بندی کیمان خزر (مازندران)

by
Published: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ (10 ماه ago)
ایمیل
info@kimankhazar.ir
وب سایت
http://www.kimankhazar.ir/
استان
مازندران
دفتر مرکزی
بابل، کیلومتر ۷ جاده کیاکلا، بعد از روستای قائمیه، شرکت صنایع بسته بندی کیمان خزر
تلفن
32077250-32077865 (011)
فکس
32077866 (011)

تولید کیسه های پلی پروپیلن ساده، لمینت شده و کامپوزیت

اطلاعات بیشتر

شرکت صنایع بسته بندی کیمان خزر از سال ۱۳۷۶ به منظور تولید کیسه های پلی پروپیلن ساده، لمینت شده و کامپوزیت کار خود را آغاز کرد و اکنون با اتکاء به سابقه سالها فعالیت موسسین خود و پس از وقفه ای کوتاه، با مدیریت جدید و همکاری جمعی از متخصصین با تجربه در حوزه تولید، مجددا راه اندازی و عرضه کالا و خدمات خود را به مشتریان محترم شروع نموده است. از جمله توانمندی های این شرکت، تولید پاکتهای چند لایه از پلی پروپیلن و کاغذ و یا هر متریال دیگر نظیر آلومینیوم (متالایز) و BOPP به صورت مقاوم در مقابل رطوبت و نور و باکتری ها و فوق العاده مقاوم درمقابل تنش های زمان حمل و نقل و غیر قابل نفوذ می باشد. این نوع محصولات برای بسته بندی موادی از قبیل مواد شیمیایی، خوراکی، خوراک دام و طیور و انواع داروهای انسانی و دامی و مواد معدنی و کانی و هر کالایی که نیاز به بسته بندی مطمئن دارد کاملا مناسب و قابل اطمینان می باشد. همکاری گسترده و رو به گسترش این شرکت در تامین نیاز بسته بندی شرکت های معتبر تولیدی و تجاری، مایه افتخار و نشانگر اهمیت جایگاه رضایت مشتریان محترم در دیدگاه ما می باشد.
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید