Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 16576
  • بازدید دیروز: 21641
  • بازدید کل: 30762495

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 800 نفر
خواندنی

تقلب های موجود در صنعت تولید سوسیس و کالباستقلب های موجود در صنعت تولید سوسیس و کالباس

فلسفه اولیه تولید فرآورده‌های گوشتی این بوده که از گوشت و ترکیباتی مثل آرد و شیرخشک و سویا و ... محصولی بوجود بیاید که علاوه بر تامین انرژی انجام فعالیت‌های روزمره، قیمت تمام شده کمتری نسبت به گوشت خالص داشته و در کنار همه اینها، طعم دلخواهی نیز دارا باشدادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

كشتارگاه صنعتی طیور خوش پخت (آذربایجان غربی)

كشتارگاه صنعتی طیور خوش پخت (آذربایجان غربی)

كشتارگاه صنعتی طيور

اطلاعات بیشتر درباره كشتارگاه صنعتی طیور خوش پخت (آذربایجان غربی)

گروه تولیدی اروم چکاوک از سال 1364 فعالیت تولیدی خود را با احداث و بهره برداری فارم های مرغ گوشتی آغاز کرده و از سال 1374 ضمن حفظ واحدهای مرغ گوشتی ، در جهت گسترش و ارتقاء سطح فعالیت تولیدی نسبت به تاسیس و بهره برداری مزارع مرغ مادر گوشتی اقدام نموده و سپس من باب تکمیل زنجیره تولیدی در ایجاد و بهره برداری یک واحد کارخانه جوجه کشی مجهز به آخرین تکنولوؤی و ماشین آلات پیشرفته مشارکت کرده است .

و نهایتاً در سال 1387 به دلیل احساس نیاز شدید استان آذربایجان غربی نسبت به تاسیس و بهره برداری یک واحد کشتارگاه صنعتی طیور به نام شرکت تعاونی کشتارگاه صنعتی مرغ خوشپخت به ظرفیت 6 هزار قطعه و با ماشین آلات تمام اتوماتیک با آخرین فن آوری اقدام کرده است .

این گروه تولیدی با گستره عظیم خود در فرایند تولید با داشتن چندین مزرعه مرغ مادر مجزا به ظرفیت اسمی 180 هزار قطعه و همچنین فارم های مرغ گوشتی به ظرفیت اسمی 300 هزار قطعه و با راه اندازی یک واحد درمانگاه تخصصی دام پزشکی که با تهیه و توزیع انواع داروهای مرغوب دام پزشکی با نام داروخانه به فام در سطح بسیار وسیع و در یک ارتباط متعامل و تنگاتنگ با کلیه مرغداران به فعالیت شبانه روزی خود ادامه می دهد . در همین حال بر اساس مشارکت سازنده با گروه تولیدی مرغ پرور که یکی از شاخص های فعالیتی آن تولید دان آماده مرغوب در کارخانه آذرکاویان می باشد . از سوی دیگر با داشتن فروشگاههای زنجیره ای که در بهترین نقاط تجاری استان واقع شده اند و بطور مستقیم تولیدات شرکت را عرضه می کنند . یک زنجیره تولیدی متکامل ، مستحکم و مطرح در سطح کشور را تشکیل داده است . همچنین در چندین مزرعه مرغ مادر گوشتی و مرغ گوشتی با سرمایه گذاری و مشارکت در تولید همکاری متعامل دارد .

امروز بیاری مشتریان عزیز که در خرید به کیفییت ارزش می دهند به جایی رسیده ایم. که با جرات هر چه تمام تر اعلام میکنیم که محصولات تولیدی این شرکت بدون کوچکترین عیب و نقصی بسان نگینی درمیان تولیدات میدرخشد . این شرکت در حین تثبیت جایگاه خود در بازار استان با همت و تلاش در پی پیشنهادات سازنده شما مشتریان عزیز توانسته است به بازارهای پر رقابت در سطح داخلی و خارجی وارد و در مدت زمان بسیار کم جایگاه قابل قبولی را کسب نماید .

امروز تبلیغات تو خالی و هزینه های گزاف آن هیچ جایگاهی در دل مشتریان آگاه و ریزبین که ضمن خرید به کیفییت بها میدهند ندارد.کما اینکه این شرکت دور از هیاهوی تبلیغاتی به کیفیت می اندیشد و بر این باور است که محصول با کیفیت معرف و مبلغ خود بوده و تبلیغات نباید از گستره شناساندن واقعی محصولات تجاوز نماید . با تدوین برنامه های صحیحی که در پیش گرفته ایم بر این باوریم که قادریم که مشتریان خود را با در نظر گرفتن اصل اساسی کیفیت ناشی از زنجیره ایی کامل شامل : پرورش ، رشد ، کشتار و عرضه با خود همراه نماییم .

بالا

اطلاعات تماس كشتارگاه صنعتی طیور خوش پخت (آذربایجان غربی)

آدرس: نقده - كيلومتر 6 جاده حيدرآباد، سه راه حسن لو
تلفن: (044) 35633463 (044) 35633464 (044) 36233465 (044) 36233466 (044) 36233467
فکس: (044) 36233468
ایمیل:  
بالا

فرم تماس با كشتارگاه صنعتی طیور خوش پخت (آذربایجان غربی)

بالا
بازدید: 3877 بار