Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 9781
  • بازدید دیروز: 13158
  • بازدید کل: 32340013

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 808 نفر
خواندنی

احتمال ابتلاء به سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری 5 بار کمتر استاحتمال ابتلاء به سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری 5 بار کمتر است

کود و مهم تر از آن باکتری های موجود در آن از سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری جلوگیری می کند. بر اساس گزارش یک مجله محیط زیستی، این باکتری ها آنقدر موثرند که موجب شد 1561 گاودار ایتالیایی 5 بار کمتر از همتاهای محلی شان به سرطان ریه مبتلا شوند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت نشاسته خوشه فارس (استان فارس)

شرکت نشاسته خوشه فارس (استان فارس)

تولید کننده انواع نشاسته خوراکی صنعتی و گلوتن گندم و نشاسته دامی (پودر سبوس گندم)

اطلاعات بیشتر درباره شرکت نشاسته خوشه فارس (استان فارس)

در سال ۱۳۵۶ کارخانه نشاسته خوشه فارس با ظرفیت تولید ۳۱۴ تن نشاسته گندم در سال تاسیس شد ، حضور مستمر در بازار کشور و حسن انتخاب مشتریان گرامی ، این مجموعه را بر آن داشت تا به تدریج گامهای توسعه و پیشرفت را در جهت افزایش کمی و کیفی محصولات بردارد.
در سال ۱۳۷۲ با ابتکار مدیران این مجموعه و در دست گرفتن مدیریت اجرایی و تشکیل شرکت تعاونی تولیدی فارس گلوکزین با تنی چند از فعالان صنعت نشاسته، بزرگترین واحد تولید نشاسته و گلوتن کشور تاسیس شد.
نیاز روز افزون صنایع به تامین نشاسته های اصلاح شده و نبودن دانش فنی تولید این محصولات در کشور، انگیزه های لازم را جهت تاسیس شرکت پارس خوشه پرداز در سال ۱۳۸۲ فراهم کرد. این شرکت با انجام تحقیقات گسترده، برای نخستین بار در کشور موفق شد تا دانش فنی تولید صنعتی نشاسته های اصلاح شده را بومی نماید.
گـروه صنعتـی خـوشه فـارس با بیش از هفتاد سال فعالـیت مستمر در صنعت تولید نشاسته، اکنون متشکل از واحدهای ذیل است.

خـوشـه فـارس

این واحد تولیدی در سال ۱۳۵۶ در زمینی به مساحت ۷ هزار متر مربع واقع در شیراز، راه اندازی گردید و امروزه با بهره گیری از آخرین متد و تکنولوژی روز مفتخر است که با ظرفیت تولید سالیانه ۱۰ هزار تن انواع نشاسته و گلوتن با نام تجاری رخشنده و با بکارگیری بیش از ۴۰ نفر نیروی متخصص و فنی سهم قابل توجهی از مصرف بازار داخل کشور را تامین کند.

فـارس گـلـوکـوزیـن

واحد ”فارس گلوکزین” در سال ۱۳۷۲ در زمینی به مساحت ۳۰ هزار متر مربع در نزدیکی شیراز راه اندازی گردید و درحال حاضر با بهره مندی از توان و تخصص فنی بیش از ۱۲۰ نفر نیروی داخلی و با تولید سالیانه ۲۰ هزار تن انواع نشاسته و گلوتن از بزرگترین واحد های تولید نشاسته در کشور می باشد وسهم قابل توجهی از مصرف بازار داخل کشور را تامین می کند.

پـارس خـوشـه پـرداز

این واحد تولیدی به منظور تامین نشاسته اصلاح شده برای صنایع مختلف، در سال ۱۳۸۲ با ظرفیت تولید ۶ هزار تن انواع نشاسته مودیفاید در شهرک صنعتی بزرگ شیراز راه اندازی گردید.

بالا

اطلاعات تماس شرکت نشاسته خوشه فارس (استان فارس)

نام مدیر: ابراهیم کشت کاران
آدرس: شیراز - خیابان ارتش، پلاک 388
کد پستی: 7164713769
صندوق پستی: 71765-414
تلفن: (071) 37398181 (071) 37398282 (071) 37398383 (071) 37390790
فکس: (071) 37389119
ایمیل:  
سایت: http://www.khooshehfars.com/
بالا

فرم تماس با شرکت نشاسته خوشه فارس (استان فارس)

بالا
بازدید: 5122 بار