Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 15577
  • بازدید دیروز: 24141
  • بازدید کل: 28395381

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

اهمیت کیفیت آب در گاوداریاهمیت کیفیت آب در گاوداری

به دلیل وجود مشکلاتی همچون آلودگی منابع آب زیرزمینی، تخلیه مخازن آب، شوری و سنگینی آب، بیشتر پرورش دهندگان گاو شیری آب مزارع خود را مورد آزمایش قرار می دهند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت خاویار زرین (استان تهران)

شرکت خاویار زرین (استان تهران)

فرآوری و بسته بندی آبزیان

اطلاعات بیشتر درباره شرکت خاویار زرین (استان تهران)

نماینده رسمی شیلات ایران در زمینه فروش خاویار دولتی ایران با 10 سال سابقه فروش در فرودگاه مهرآباد

خاویار غذایی بسیار گران‌ قیمت ‌و کمیاب است که در سراسر جهان طرفداران خاص خود را دارد. اگر چه در برخی کشورها در فروشگاه‌های مواد غذایی به فروش می‌رسد، ولی در ایران به وفور دیده نمی‌شود. بسیاری معتقدند که ریشه این کلمه، فارسی و از کلمه «خاگ آور» به معنی«تخم‌ریز» بوده است. ر در واقع تخم ماهیانی به نام ماهیان خاویاری یا استروژن(sturgeon) است. این ماهیان که به طور عمده سنگین وزن بوده و بیشتر از 100 کیلوگرم وزن دارند، در دریای خزر زندگی می‌کنند، به طوری که 90 درصد خاویار جهان از دریای خزر صید می‌شود. از قدمتی چند صد میلیون ساله که به عصر ژوراسیک باز می‌گردد، برخوردارند و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های‌ زنده جهان می‌نامند. پنج گونه ممتاز این ماهیان در دریای خزر زندگی می‌کنند که به ترتیب کیفیت عبارت‌اند از: فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است

بالا

اطلاعات تماس شرکت خاویار زرین (استان تهران)

آدرس: تهران - بزرگراه ستاری، خیابان شقایق 10 - پلاک 15 - طبقه 1
تلفن: (021) 44621978 (021) 44621979
تلفن همراه: 09122488535
ایمیل:  
سایت: http://caviarkhazar.ir/
بالا
بازدید: 1579 بار