Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

 • بازدید امروز: 21510
 • بازدید دیروز: 22450
 • بازدید کل: 28952116

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

فروش کنجاله هسته انار جهت تغذیه دامفروش کنجاله هسته انار جهت تغذیه دام

کنجاله هسته انار دارای خواص استثنایی درمانی می باشد. افزودن همیشگی آن به جیره غذایی نشخوارکنندگان علاوه بر تامین بخشی از نیاز غذایی، تاثیر زیادی در پیشگیری از اسهال و کنترل شل شدگی مدفوع دامها داشته و حفظ سلامتی و شادابی آنها را در پی دارد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت کانی دام (استان البرز)

شرکت کانی دام (استان البرز)

تولیدکننده انواع مکمل درمانی، مکمل معدنی و مکمل ویتامینه دام و طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت کانی دام (استان البرز)

شرکت کانی‌دام یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید مکمل‌های دام و طیور کشور می‌باشد که پس از تحقیق و مطالعه موسسان خود از سال 1358 در سال 1364 بطور رسمی فعالیت خود را با تولید آجر لیسیدنی دام برای اولین بار در ایران آغاز نمود.

گروه کارشناسان و متخصصان شرکت از آخرین دستاوردهای علمی دنیا در زمینه بهبود و تامین سلامت دام و طیور و تحقیقات دائمی در مورد استفاده از منابع ویتامینه و املاح با کیفیت بهتر و افزودنی‌های جدید را از طریق آزمایشگاه کنترل کیفی مجهز شرکت در دستور کار گروه تولید قرار می‌دهند. مکمل‌های متنوع این شرکت با کیفیت برتر و متناسب با نیازهای دام و طیور کشور تولید می‌شود.

محصولات ویژه دام:

- کلسی ویت (مکمل ویتامینه مینراله برای گاو، گوسفند، بز و اسب)

کلسی‌ویت مکمل غذایی ویتامینه برای پیشگیری از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی است که با داشتن بیکربنات سدیم موجب تنظیم PH و پیشگیری از اسیدوز و افزایش چربی شیر می‌گردد.

موارد مصرف:
کلسی‌ویت برای تامین سلامتی دام، افزایش شیر بخصوص چربی شیر، افزایش قدرت باروری و بالا بردن آبستنی و پیشگیری از نازایی، افزایش رشد، بالابردن راندمان تبدیل غذا به شیر و گوشت، افزایش سنتز آنزیمها و ازدیاد پروتئین شیر و افزایش رشد استخوانها، مورد مصرف قرار می‌گیرد.

کلسی‌ویت برای پیشگیری از بیماری‌های تب شیر،‌ نرمی استخوان، تاخیر در رشد و نازایی ناشی از کمبود مواد معدنی و ویتامینها و بیماریهای متابولیک ناشی از کمبود کلسیم، فسفر و منیزیم، بیماری پیکا ( گنده‌خواری) ناشی از کمبود فسفر، کم خونی‌های ناشی از کمبود آهن، مس، کبالت و اسیدوز ناشی از مصرف زیاد کنسانتره بکار می‌رود.


مقدار مصرف:

20 کیلو در یک تن خوراک کنسانتره و یا مصرف روزانه برای هر راس،

 • گاو شیری 200 گرم
 • دامهای جوان 60 گرم
 • مادیان 50 گرم
 • اسب 25 گرم
 • گوسفند و بز 20 گرم

- کلسی ویت + ROVIMIX BIOTIN (مکمل ویتامینه مینراله برای گاو، گوسفند، بز و اسب)

کلسی ویت مکمل ویتامینه مینراله برای پیشگیری از کمبود ویتامین ها و مواد معدنی است که با داشتن بیکربنات سدیم موجب تنظیم PH، پیشگیری از اسیدوز و افزایش چربی شیر می گردد. همچنین وجود بیوتین در این مکمل (تحت نام تجاری ROVIMIX BIOTIN محصول شرکت DSM سوئیس)، موجب بهبود تشکیل بافت کراتینی و سلامت سم شده و از بیماری های سم و لنگش جلوگیری می کند.

موارد مصرف:

 • تامین سلامت دام و رشد مناسب
 • افزایش تولید شیر، چربی و پروتئین آن
 • پیشگیری از بیماریهای سم و لنگش
 • تعدیل چربی کبدی از طریق بهبود متابولیسم گلوکز
 • پیشگیری از بیماریهایی چون تب شیر، گنده خواری، کم خونی، اسیدوز و سایر بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی و ویتامین ها

طریقه مصرف:

20 کیلو در یک تن خوراک کنسانتره و یا مصرف روزانه برای هرراس،

گاو شیری 250 گرم

مادیان 50 گرم

دامهای جوان 60 گرم

اسب 25 گرم

گوسفند و بز 20 گرم

-آجر لیسیدنی

کلسی مین، آجر لیسیدنی حاوی مواد معدنی، مکملی مفید برای حفظ سلامت دام و تامین کننده مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و پیشگیری از بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی یا اختلالات متابولیکی در دامها می باشد.

موارد مصرف:

پیشگیری از بیماری های متابولیکی و تتانی دامهای جوان، نرمی استخوان دردامهای جوان و استئومالاسی دردامهای بالغ، کم خونی های ناشی از کمبود اولیه یا ثانویه مس و پیشگیری از جفت ماندگی در اثر کمبود سلینم.

میکرومین، آجر لیسیدنی جدید تولید شده توسط شرکت کانی دام است. این محصول مکملی مفید برای حفظ سلامت و تامین رشد و پیشگیری از بیماریهای ناشی از کمبود مواد معدنی و یا اختلال متابولیکی آنهامی باشد. میکرومین علاوه بر دارا بودن ماکرومینرالهای کلسیم، منیزیم، سدیم و کلر، تامین کننده عناصر کمیاب شامل آهن، مس، روی، منگنز، ید، کبالت و سلنیم است که برای حفظ سلامت دام، رشد و پیشگیری از بیماری ها ضروری می باشند.

موارد مصرف:

مکملی مفید برای رشد مناسب، استحکام اسکلت بدن، پیشگیری از بیماریهای متابولیکی، پیشگیری از کم خونی ها و تنظیم عملکردسیستم عروقی، محافظت از بدن در مقابل پراکسیدها، تقویت سیستم ایمنی، مبارزه با کمبود ید، تقویت سم می باشد.

محصولات ویژه طیور

- کانی ویت و کانی مین گوشتی (مکمل 0.5 درصد مرغ گوشتی)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور گوشتی به صورت دوبخش مجزای ویتامینه (کانی ویت گوشتی) و معدنی (کانی مین گوشتی) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله مواد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. کمبود هر یک از این مواد غذایی منجر به بروز علائم بیماریهای تغذیه ای از قبیل ضعف، کاهش رشد و کاهش ضریب تبدیل می گردد. مکمل نیم درصد طیور گوشتی تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای گوشتی برای مقابله با عوارضی چون کاهش رشد، کم خونی، ضایعات عصبی، تحلیل عضلات، ریکتز، ژولیدگی پرها، و برهم خوردن فشار اسمزی بدن می باشد.

طریقه مصرف:

2/5 کیلوگرم مکمل معدنی+ 2/5 کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان.

-کانی ویت و کانی مین تخمگذار ( مکمل 0.5 درصد مرغ تخمگذار)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور تخمگذار به صورت دو بخش مجزای ویتامینه (کانی ویت تخمگذار) و معدنی (کانی مین تخمگذار) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله موارد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. مکمل نیم درصد مرغهای تخمگذار تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای تخمگذار برای تحریک رشد، افزایش تولید، تولید تخم مرغ هایی با اندازه مناسب (افزایش اندازه تخم مرغ)، افزایش مقاومت پوسته، مقابله با انواع کم خونی، تقویت عضلات، سلامت پوشش بدن، تقویت سیستم ایمنی بدن، مقابله با استرسها، رشد و استحکام اسکلت بدن و تقویت سیستم عصبی می باشد.

طریقه مصرف:

2.5 کیلوگرم مکمل معدنی + 2.5 کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان

- کانی ویت و کانی مین مادر (مکمل 0.5 درصد مرغ مادر)

به دلیل آثار مخرب مواد معدنی بر ویتامین ها، مکمل نیم درصد طیور تخمگذار به صورت دو بخش مجزای ویتامینه (کانی ویت مادر) و معدنی (کانی مین مادر) مطابق فرمولهای ارائه شده تولید و بسته بندی می گردد.

موارد مصرف:

ویتامین ها و مواد معدنی از جمله مواد غذایی مورد نیاز بدن طیور برای انجام واکنش های بیوشیمیایی و حفظ سلامت و بقا می باشند. کمبود هر یک از این مواد غذایی منجر به بروز علایم بیماریهای تغذیه ای از قبیل ضعف، کاهش رشد و کاهش ضریب تبدیل می گردد. مکمل نیم درصد مرغ مادر تولید شده توسط شرکت کانی دام دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز مرغهای مادر برای مقابله با عوارضی چون کم خونی، ژولیدگی پرها، و برهم خوردن فشار اسمزی بدن، ضایعات عصبی، تحلیل عضلات، کاهش تولید تخم مرغ، کاهش جوجه درآری و نازکی پوسته می باشد.

طریقه مصرف:

2.5 کیلوگرم مکمل معدنی + 2.5 کیلوگرم مکمل ویتامینه در هر تن دان

مکمل های عمومی

-کانی ویت A (مکمل درمانی ویتامین A)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین A در نشخوارکنندگان موجب شب کوری زخم قرینه، بدفرمی استخوانها و مفاصل، ضعف ایمنی بدن، افزایش حساسیت به بیماری ها از جمله افزایش حساسیت موارد اسهال و پنومونی، کاهش تولید اسپرم در گاو نر و سقط زودرس جنین در ماده می گردد.

کمبود ویتامین A در طیور موجب ضعف، کاهش رشد، ژولیدگی پرها، کاهش قدرت بینایی، عدم تطابق، ترشحات آبکی از چشم و دستگاه تنفس، کاهش تولید تخم مرغ و جوجه درآوری می گردد.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویت A در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

- کانی ویت D3 ( مکمل درمانی ویتامین D3 «پودر مخلوط در دان»)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین D3 در نشخوارکنندگان سبب برهم خوردن هموستاز کلسیم و فسفر می گردد که خود با کاهش کلسیفیکاسیون استخوانها سبب ریکتز در دام های جوان و استئومالاسی در بالغین می گردد.

کمبود ویتامین D3 در طیور موجب کاهش رشد، نرمی استخوان ها ( ریکتز در جوجه ها و استئومالسی در بالغین)، کاهش تولید تخم مرغ، کیفیت پایین پوسته تخم مرغ، انحنای ستون مهره و جناغ و شکنندگی پرها و استخوانها می گردد.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویتD3 در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

- کانی ویتE (مکمل درمانی ویتامین E «پودر مخلوط دردان»)

عوارض کمبود:

کمبود ویتامین E در نشخوارکنندگان موجب بروز بیماری عضله سفید در بره ها و گوساله ها می گردد همچنین کاهش قدرت ایمنی بدن در مقابل بیماری ها از جمله ورم پستان، افزایش موارد جفت ماندگی و عفونت های رحمی می گردد.

در طیور نیز کمبود ویتامین E موجب بروز بیماری های آنسفالومالاسی تغذیه ای (CRAZY CHICK SYNDROME)، دستروفی عضلانی و خیز زیرجلدی در جوجه ها می گردد. کمبود این ویتامین سبب کاهش رشد، کاهش مقاومت بدن در برابر بیماری ها، کاهش تولید تخم مرغ و جوجه درآوری می شود.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویتE در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

- کانی ویت K3 (مکمل درمانی ویتامین K3 «پودر مخلوط در دان»)

عوارض کمبود:

در طیور کمبود ویتامین K3 موجب کم خونی و تاخیر در زمان لخته شدن خون، خونریزی زیر جلدی، اختلال در رشد و نمو استخوان، افزایش خراشیدگی سنگدان، کاهش تولید تخم مرغ، نرمی پوسته تخم مرغ و وجود لکه های خونی در زرده تخم مرغ می گردد.

تحت شرایط طبیعی بروز علایم کمبود ویتامین K3 در نشخوارکنندگان گزارش نشده است و عموما به نظر می رسد ساخت باکتریهای ویتامین K3 در دستگاه گوارش این حیوانات، برآورده کننده نیاز آنها به این ویتامین می باشد.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویت K3 در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

- کانی ویتB (مکمل درمانی ویتامین B COMPLEX «پودر مخلوط در دان»)

عوارض کمبود:

در طیور کمبود ویتامین های گروه B موجب کاهش رشد، پروزیس، عوارض پوستی، ضعف در پر درآوری، کم خونی، بیماری های کبد چرب و کتوز، کاهش تخم مرغ، کاهش جوجه درآوری و بیماری ستاره نگری می گردد. کمبود ویتامین های گروه B در گوساله و بره موجب نکروز بخش قشری مغز، اختلال در حرکت، اختلال در دید و حتی کوری، ژولیدگی پوشش خارجی و کاهش رشد می گردد.

از آنجایی که میکروفلور شکمبه نشخوارکنندگان بیشتر ویتامین های محلول در آب را می سازد، معمولا کمبود این ویتامین ها در گاو سالم که شکمبه آن فعال است دیده نمی شود.

مقدار مصرف:

پیشگیری: یک کیلوگرم کانی ویتB در یک تن خوراک

درمان: برحسب شدت علایم کمبود، طبق دستور دکتر دامپزشک مقدار مصرف تا دو کیلوگرم در تن افزایش می یابد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت کانی دام (استان البرز)

آدرس: تهران - خيابان توحيد، خيابان پرچم، پلاك 59 - طبقه پنجم
تلفن: (021) 66904806 (021) 66904779 (021) 66904482 (021) 66904859
فکس: (021) 66567301
ایمیل:  
سایت: http://kanidam.com/
کارخانه: استان البرز، کرج، شهرک صنعتی هشتگرد، فاز 3 - خيابان 20
بالا

فرم تماس با شرکت کانی دام (استان البرز)

بالا
بازدید: 11299 بار