Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 127
  • بازدید دیروز: 13002
  • بازدید کل: 31923917

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 804 نفر
خواندنی

خطر!!! گوشت، شير و تخم مرغ حاوی دارو نخوریمخطر!!! گوشت، شير و تخم مرغ حاوی دارو نخوریم

بر اساس تحقيقات منابع معتبر علمی دنيا، علت 76 درصد ابتلای انسان به بيماری های گوناگون مربوط به مصرف مواد غذايی ناسالم بوده كه بخشی از آن مربوط به باقيمانده های دارويی در اين محصولات است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

کارخانه تولید خوراک دام و طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

شرکت کلهر دانه در سال 1388 تأسیس شد تا بتواند سهمی در برآورده نمودن افزایش تقاضای تولید خوراک دام و طیور داشته باشد. پس از مطالعات اولیه و بهره گیری از تجارب و دانش کارشناسان متخصص داخلی و خارجی، احداث بزرگترین کارخانه تولید خوراک دام و طیور در خاورمیانه با ظرفیت اسمی 500 هزار تن در سال توسط این شرکت واقع در بندر امام خمینی شهرستان سربندر در سال 1388 آغاز و در نیمه اول سال 1395 به اتمام رسید و آماده بهره برداری گردید. نزدیکی این کارخانه به بندر امام خمینی از اهمیت استراتژیک برخوردار است، منجمله کاهش هزینه حمل و نقل نهاده های دام و طیور از مبدا ورودی کشور به کلیه نقاط و در نتیجه کاهش هزینه تمام شده محصول خوراک و همچنین دسترسی آسان به بازار کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس اشاره کرد. این کارخانه در مساحتی حدود 7 هکتار بنا شده و دارای 30.000 متر مربع زیربنا می باشد. از جمله فعالیت های این شرکت اقدام به راه اندازی مزارع تحقیقاتی پرورشی جهت بررسی نتایج حاصل از مصرف محصولات تولیدی خود و انتشار گزارش جهت اطلاع رسانی به مشتریان می باشد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

آدرس: تهران - قیطریه، ابتدای خیابان روشنایی، پلاک71 - طبقه 2
کد پستی: 1931975393
تلفن: (021) 22685677
فکس: (021) 29471082
ایمیل:  
سایت: http://kdj.ir/
کارخانه: خوزسـتان، بنـدر امام خـمینی (ره)، کیلومتر 3 جاده آبادان، شهرک صنعتی سربندر
بالا

فرم تماس با شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

بالا
بازدید: 1714 بار