Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 22444
  • بازدید دیروز: 27594
  • بازدید کل: 22066046

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 764 نفر
خواندنی

کمک به صنعت دامپروری با بهره گیری از دستگاه خشک کن ضایعات و پس ماند محصولات کشاورزیکمک به صنعت دامپروری با بهره گیری از دستگاه خشک کن ضایعات و پس ماند محصولات کشاورزی

در شرایطی که بحران آب و رکود اقتصادی و تحریم، سایه سنگین خود را بر اقتصاد وابسته به واردات نهاده های صنعت دام و طیور گسترانده است، استفاده از محصولات فرآوری شده صنعتی حاصل از پسماند و ضایعات محصولات کشاورزی میتواند به اسقلال اقتصادی کشور کمک کند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

کارخانه تولید خوراک دام و طیور

اطلاعات بیشتر درباره شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

شرکت کلهر دانه در سال 1388 تأسیس شد تا بتواند سهمی در برآورده نمودن افزایش تقاضای تولید خوراک دام و طیور داشته باشد. پس از مطالعات اولیه و بهره گیری از تجارب و دانش کارشناسان متخصص داخلی و خارجی، احداث بزرگترین کارخانه تولید خوراک دام و طیور در خاورمیانه با ظرفیت اسمی 500 هزار تن در سال توسط این شرکت واقع در بندر امام خمینی شهرستان سربندر در سال 1388 آغاز و در نیمه اول سال 1395 به اتمام رسید و آماده بهره برداری گردید. نزدیکی این کارخانه به بندر امام خمینی از اهمیت استراتژیک برخوردار است، منجمله کاهش هزینه حمل و نقل نهاده های دام و طیور از مبدا ورودی کشور به کلیه نقاط و در نتیجه کاهش هزینه تمام شده محصول خوراک و همچنین دسترسی آسان به بازار کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس اشاره کرد. این کارخانه در مساحتی حدود 7 هکتار بنا شده و دارای 30.000 متر مربع زیربنا می باشد. از جمله فعالیت های این شرکت اقدام به راه اندازی مزارع تحقیقاتی پرورشی جهت بررسی نتایج حاصل از مصرف محصولات تولیدی خود و انتشار گزارش جهت اطلاع رسانی به مشتریان می باشد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

آدرس: تهران - قیطریه، ابتدای خیابان روشنایی، پلاک71 - طبقه 2
کد پستی: 1931975393
تلفن: (021) 22685677
فکس: (021) 29471082
ایمیل:  
سایت: http://www.kdj.ir/
کارخانه: خوزسـتان، بنـدر امام خـمینی (ره)، کیلومتر 3 جاده آبادان، شهرک صنعتی سربندر
بالا

فرم تماس با شرکت کلهردانه جنوب (خوزستان)

بالا
بازدید: 155 بار