Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 7303
  • بازدید دیروز: 18432
  • بازدید کل: 33867391

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

پاستوریزه کردن آغوزپاستوریزه کردن آغوز

می توان آغوز را با موفقیت پاستوریزه کرد بدون آنکه مقدار ایمنوگلوبین G آغوز و یا غلظت آن کاهش یابد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

هلدینگ حاجی آقا زاده (استان تهران)

هلدینگ حاجی آقا زاده (استان تهران)

پرورش مرغ مادر، تولید جوجه یکروزه گوشتی، تولید آرد و محصولات باغی

اطلاعات بیشتر درباره هلدینگ حاجی آقا زاده (استان تهران)

فعالیت گروه حاجی آقازاده از سالیان دور در استان آذربایجان شرقی شروع گردید و با توجه به سابقه اقتصادی خانواده در زمینه های مختلف در شهر تبریز کارخانه ساخت دان مرغ نیز در یکی از محله های شهر احداث شد.
با توجه به تغییراتی که در گذر زمان صورت گرفت کلیه فعالیتها در سال 1362 به شهر تهران منتقل گردید و در بدو این تغییر واحد تخم گذار مرغ طلایی افتتاح شد، اما با توجه به نیاز روز افزون به غلات در آن مقطع زمانی، مجموعه در جهت کمک به اقتصاد کشور که در سالهای بحرانی به سر می برد در زمینه واردات ذرت و سویا وارد عمل گردید.
بعد از اتمام دفاع مقدس و آغاز جهاد سازندگی و توسعه کشور بعد از جنگ در سال 1373 کارخانه آرد اتحاد کرج بنا گذاشته شد تا به نیاز غذای مردم منطقه و پایتخت جواب داده شود. با توجه به امتداد این هدف خطیر مجموعه حاجی آقازاده وارد سرمایه گذاری در واحد های مرغ مادر و جوجه کشی گردید که حاصل این تفکر احیاء واحد یاران نوین خاصبان تبریز، مرغ اجداد گوشتی 57 زنجان و فاروق ماکیان شیراز می باشد که در حال حاضر کلیه مجموعه ها فعال و در زمینه صادارت جوجه یک روزه گوشتی و تخم مرغ نطفه دار مشغول می باشند با پیشنهاد تنی چند از مسئولین دولت عراق و برای کمک به تولید و پایین آوردن هزینه های صادرات مجموعه تصمیم به سرمایه گذاری در زنجیره تولید طیور در کشور عراق گرفت.
نیاز روز افزون در بخش تولید آرد با کیفیت موجب افتتاح و سرمایه گذاری در کارخانه آرد طلایی پرند در شهرک صنعتی پرند گردید که در برنامه های آینده این مجموعه صادارت آرد از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.
ذوق بالایی که این مجموعه در عرصه تولید و رقابت دارد باعث شده که در کنار تمام این فعالیت ها به بخش کشاورزی و پرورش دام نیز مشغول باشد که در راستای این مهم باغات میوه کرج احیاء و نگهداری می گردد. نژاد خاص اسب تروبلت جهت پرورش و نسل کشی مورد توجه قرار گرفته است که در فضایی با استاندارد بین المللی با استفاده از نیروهای مجرب به این امر مشغول می باشد.

واحدهای تحت پوشش:

شرکت آرد طلایی پرند

شرکت مهر جوجه خاصبان

شرکت مرغ مادر یاران نوین خاصبان

شرکت جوجه کشی فاروق ماکیان

شرکت تعاونی مرغ اجداد 57

بالا

اطلاعات تماس هلدینگ حاجی آقا زاده (استان تهران)

نام مدیر: مهندس ورقائی
آدرس: تهران - خیابان توحید، خیابان فرصت شیرازی، پلاک 155
تلفن: (021) 66569298
فکس: (021) 66927309
ایمیل:  
سایت: http://www.hajiaghazadehgroup.com/
بالا

فرم تماس با هلدینگ حاجی آقا زاده (استان تهران)

بالا
بازدید: 3280 بار