Loading...
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 208
  • بازدید دیروز: 12708
  • بازدید کل: 17209053

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 751 نفر
خواندنی

گاو سالم و پرتولید، حداقل به دوازده ساعت استراحت در روز نیاز داردگاو سالم و پرتولید، حداقل به دوازده ساعت استراحت در روز نیاز دارد

پژوهشگران و بسیاری از مشاوران توصیه میکنند که گاوها مدت کافی در طی روز بخوابند و استراحت کنند. اصطلاح کیفی "میزان کافی" از نظر مشاوران متغیر است اما اکثر آنها توصیه میکنند که برای گاو سالم و پرتولید، حداقل 12 ساعت استراحت لازم است.ادامه »


پرورش ماهی سردآبی، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی، آزمایشگاه دامپزشکی، اتوماسیون مرغداری، استخر پرورش ماهی اوزون برون، استخر پرورش ماهی تیلاپیا، استخر پرورش ماهی خاویاری، استخر پرورش ماهی قزل آلا، استخر پرورش ماهی کپور، بسته بندی گوشت مرغ، بسته بندی مرغ، بسته بندی مواد پروتئینی، بلدرچین، بوقلمون، پرورش آبزیان، پرورش بلدرچین، پرورش بوقلمون، پرورش شترمرغ، پرورش طیور، پرورش کبک، پرورش گاو شیری، پرورش گوساله نر، پرورش ماهی، پرورش ماهی در قفس، پرورش مرغ تخمگذار، پرورش مرغ مادر گوشتی، تامین داروی دامپزشکی، تامین نهاده های دامی، تامین نهاده های طیور، تجهیز سالن های مرغداری، تجهیزات مرغداری، تجهیزات و ادوات مرغداری، تکثیر و پرورش ماهی، تکثير و پرورش ماهی سردآبی، توزیع داروی دامپزشکی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید تخم شترمرغ، تولید تخم مرغ، تولید جوجه یک روزه، تولید جوجه یک روزه گوشتی، تولید جوجه یکروزه، تولید داروی دامپزشکی ، تولید لوازم مرغداری، تولید ماشین آلات مرغداری، تولید محصولات پاستوریزه، تولید محصولات لبنی، تولید مرغ گوشتی، تولید مرغ مادر گوشتی، جوجه کشی، جوجه یک روزه تخم گذار،


مشاهده همه برچسب ها

Ad

 


اطلاعات بیشتر درباره همگام

گروه تولیدی همگام در سال 1376 توسط چهار شرکت تولیدی و یک مرکز پخش تخم مرغ با سابقه ای 40 ساله زمینه تولید و توزیع، تاسیس گردید و با هدف مدیریت مشترک منابع و توزیع متمرکز فعالیت خود را آغاز نمود.

تولید سالانه 4000 تن تخم مرغ خوراکی با برنامه غذایی ویژه سرشار از پروتئین گیاهی و حفظ کیفیت بالای تخم مرغ تولید شده بر اساس معیارهای تغذیه ای استاندارد و توزیع آن در سطح شهر مشهد و سایر استانهای ایران به خصوص نواحی شمالی و شرقی کشور نیازمند اطلاعات مناسب و برنامه ریزی دقیق و اصولی بر اساس آن است.

بدین منظور، واحد فناوری اطلاعات گروه تولیدی همگام با تولید نرم افزارهای مورد نیاز واحد برنامه ریزی، مدیریت منابع، مدیریت فروش و ارتباط با مشتریان امکان جمع آوری، پردازش و تهیه گزارش های مورد نیاز بخش های مختلف گروه تولیدی را فراهم نموده است.

پرورش پولت، از دیگر اقداماتی است که در فارم های این گروه تولیدی بنا به سفارش و با بهره گیری از بالاترین استانداردهای روز به انجام می رسد. میزان عملکرد بالای گله های پرورش یافته نشاندهنده این استاندارد است.

واحد بسته بندی تخم مرغ همگام در سال 1380، با هدف ارائه تخم مرغ به صورت کاملاً بهداشتی با بهره گیری از دستورالعمل های بهداشتی سازمان دامپزشکی و زیر نظر کارشناسان آن سازمان راه اندازی گردید. دریافت مجوز بهداشتی سازمان دامپزشکی در همین راستا بیانگر رعایت استانداردهای لازم برای بسته بندی تخم مرغ است. در ادامه تلاش گروه تولیدی برای ارتقاء بهداشتی محصولات، واحد بسته بندی تخم مرغ همگام موفق به دریافت گواهینامه بین المللی HACCP در بسته بندی تخم مرغ گردید که به نوبه خود اولین مورد در سطح کشور به شمار می رود.

کاملترین کپسول طبیعی، سرشار از پروتئین و ویتامین هاست. مجموعه کاملی از ریز مغزی هایی که به صورت روزانه مورد احتیاج بدن انسان قرار دارد، در این کپسول به طرز اعجاب انگیزی وجود دارد. مواد غذایی که برای رشد و ترمیم سلول های بدن از اهمیت زیادی برخوردارند و در سلامت مغز، اعصاب و چشم بسیار موثرند.

غذایی ارزان، در دسترس و با روشهای گوناگون طبخ که به تنهایی یا به صورت ترکیبی با انواع سبزیجات می تواند طبخ و آماده مصرف شود.

به مانند همه مواد غذایی دیگر فرآیندهای تولید و بسته بندی و ارائه تاثیر مستقیمی در کیفیت تخم مرغ دارد. تغذیه مرغ تخم گذار با مواد سالم و تازه و با کیفیت به همراه حفظ سلامت مرغ در شرایط بهداشتی مهمترین عوامل تولید تخم مرغ های با کیفیت هستند. برای ارائه چنین تخم مرغ هایی به مصرف کننده، بسته بندی مناسب عامل بسیار مهمی در حفظ کیفیت تخم مرغ است. عوامل محیطی مانند دمای هوا و یا رطوبت به سرعت می توانند باعث کاهش کیفیت تخم مرغ شوند.

تخم مرغ هایی دست چین شده که با درج تاریخ تولید و تاریخ مصرف روی آن در بسته بندی های متنوع با مشخصات تولید کننده به مصرف کننده ارائه می شوند، اطمینان لازم و کافی را برای خرید چنین ماده غذایی حساسی به مصرف کننده می دهند.

تخم مرغ روز همگام، محصولی است که فرایند تولید، بسته بندی و ارائه آن به مصرف کننده زیر نظر کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور انجام میشود و پشتوانه بیش از 40 سال سابقه حرفه ای و اعتماد مصرف کننده به آن اعتبار والایی بخشیده است.

بالا

اطلاعات تماس همگام

آدرس: مشهد - کیلومتر 5 جاده سنتو، کوچه هلال احمر
صندوق پستی: 91735-758
تلفن: (0511) 6513561
فکس: (0511) 6513562
ایمیل:  
بالا
بازدید: 2679 بار