Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 16627
  • بازدید دیروز: 21288
  • بازدید کل: 24740601

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 780 نفر
خواندنی

اسبچه خزر، اسب کوچک کرانه دریای خزر با پیشینه‌ای در حدود سه هزار سال پیش از میلاد مسیحاسبچه خزر، اسب کوچک کرانه دریای خزر با پیشینه‌ای در حدود سه هزار سال پیش از میلاد مسیح

اسبچه خزری، نیای بسیاری از اسبان جهان که به عنوان تنها میراث طبیعی شمال ایران مورد تأیید کارشناسان محیط زیست قرار دارد تنها نزدیک به چهار دهه است که مورد شناسایی قرار گرفته است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت گلستان صباح (استان تهران)

شرکت گلستان صباح (استان تهران)

شیر و فرآورده های لبنی با نام تجاری صباح

اطلاعات بیشتر درباره شرکت گلستان صباح (استان تهران)

گروه صنعتی صباح با قدمت بیش از 10 سال تولید کننده محصولات لبنی با ظرفیت بیش از 300 تن در روز و دریافتی شیر کلیه کارخانه ها حدود 100 تن در روز می باشد.

این گروه صنعتی با بهره برداری از کارخانجات مختلف تولیدی لبنی و تاسیس سایر شرکت های بازرگانی مورد نیاز به شرح ذیل، فعالیت خود را در دهه اخیر توسعه بخشیده است:

1- شرکت صنایع شیر فجر گنبد

اولین کارخانه گروه صنعتی صباح تحت عنوان فوق در سال 1379 با ظرفیت اسمی 100 تن در روز در شهرستان گنبد، از توابع استان گلستان به بهره بردای رسیده است. این کارخانه هم اینک با تولید بیش از 100 تن از انواع پنیر پاستوریزه و بویژه پنیر فتا با کیفیت بسیار عالی از فعال ترین کارخانه های گروه صنعتی می باشد.

2- شرکت تولیدی فرآورده های لبنی گلستان

این کارخانه در سال 1383 با ظرفیت اسمی 60 تن در روز و درمجاورت کارخانه صنایع شیر فجر به بهره برداری رسیده است محصول منحصر به فرد این کارخانه شامل انواع پنیر خامه ای و پروسس است.

3- شرکت صنایع شیر فجر آساک قوچان

به منظور توسعه و افزایش تولید انواع محصولات لبنی کارخانه فوق الذکر در سال 1384 در ناحیه صنعتی شهرستان قوچان از توابع استان خراسان رضوی با ظرفیت اسمی 200 تن در روز به بهره برداری رسیده است. این کارخانه با تولید محصولات متنوع لبنی بزرگترین و فعالترین کارخانه گروه صنعتی صباح میباشد.

4- شرکت صباح پودر فجر

این کارخانه در زمینه پودر آب پنیر با ظرفیت تولید روزانه 10 تن و همچنین 15 تن شیر خشک در سال 1383 در کنار کارخانه صنایع شیر فجر گنبد به بهره برداری رسیده است.

5- شرکت صنایع بسته بندی فجر گلستان www.sabahpack.ir

با توجه به حساسیت بالای تولید و نگهداری فرآورده های لبنی، طرح تولید ظروف مورد نیاز و مطلوب جهت بسته بندی انواع محصولات لبنی، کارخانه تولید ظروف حلبی و پلی استایرن در سال 1384 در شرکت صنعتی مینودشت از توابع استان گلستان به بهره برداری رسیده است.

6- شرکت خوراک دام و طیور مینو صباح

طرح تولید خوراک دام و طیور در قالب یک طرح مستقل و به منظور تامین خوراک دام و طیور علوفه دامداریهای منطقه مورد نظر، در سال 1382 در شهرک صنعتی مینو دشت به بهره بردای رسید. این کارخانه جهت تامین و افزایش شیر مورد نیاز کارخانه های گروه صنعتی صباح نقش موثری ایفا نموده است.

7- شرکت صباح پخش فجر گنبد

این شرکت با هدف معرفی، توزیع و پخش محصولات لبنی گروه صنعتی صباح در سال 1383 تاسیس و نمایندگیهای آن در تهران و اقصی نقاط کشور جهت فروش محصولات مستقر شده اند.

8- شرکت صباح شیر فجر

به منظور جمع آوری و تامین شیر مورد نیاز کارخانه های مختلف گروه صنعتی صباح، شرکت صباح شیر فجر در سال 1384 تاسیس و فعالیت خود را در مجاورت کارخانه شیر فجر گنبد آغاز نموده است.

9- شرکت بازرگانی فجر صباح جهان

این شرکت در سال 1386 بمنظور توسعه فروش و بویژه صادرات محصولات تولیدی به کشورهای همسایه تحت عنوان دفتر مرکزی گروه صنعتی صباح در تهران تاسیس و مستقر شده است.

10- سردخانه تهران

به منظور نگهداری و توزیع محصولات لبنی تولیدی کلیه کارخانجات و توزیع و فروش آنها در تهران وحومه، سردخانه تهران در سال 1388 خریداری و با گنجایش و ظرفیت بالا تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

بالا

اطلاعات تماس شرکت گلستان صباح (استان تهران)

آدرس: تهران - خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی، برج سرو ساعی، طبقه 18 - واحد 1805
تلفن: (021) 88711186 (021) 88713952
فکس: (021) 88729428
ایمیل:  
سایت: http://www.sabahdairy.ir/
بالا

فرم تماس با شرکت گلستان صباح (استان تهران)

بالا
بازدید: 4306 بار

پیغامهای دریافت شده

 


  • محمد سعید سلمانی
    شنبه 4 دی 1395 - 01:30
    با عرض سلام خدمت شما درمورد چگونگی اخذ نمایندگی لطفا راهنمایی بفرمایید. (tatis2661@gmail.com)