شرکت فرزان پودر

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت فرزان پودر (خراسان رضوی)

by
Published: ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ (11 ماه ago)
نام مدیر
مجتبی اقبال
ایمیل
farzanpowder@yahoo.com
وب سایت
http://www.farzanpowder.com/
استان
خراسان رضوی
دفتر مرکزی
مشهد، جاده شهرک صنعتی توس، اراضی لنگر، شرکت فرزان پودر
تلفن
35420222-35421720-35421730-35421495 (051)
فکس
35420031 (051)

تولید سوپر بنتونیت جهت مصارف خوراک دام و طیور

اطلاعات بیشتر

تولید كننده میكرو پودرهای صنعتی و معدنی

سدیم اسمكتیت

سدیم مونت موریولیت یك كانی از خانواده رسها است كه در این شركت پس از فرآوری و خالص سازی بصورت محصول آماده با بسته بندی 32 كیلویی و بیگ بگ یك تنی ارائه می گردد و ساختار شیمیایی آن سه لایه حاوی یونهای سدیم، پتاسیم و كلسیتی می باشد كه بصورت كاتیون های تبادلی عمل می كند و به دلیل ساختار منحصر بفرد آن در طیف وسیعی در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد كه نوع كلسیتی آن بیشتر برای خواص رنگ گیری روغنهای خوراكی مورد استفاده قرار می گیرد.

این شركت بر روی نمونه سدیك كه در صنایع داروسازی و خوراكی مورد استفاده قرار می گیرد فعالیت گسترده ای را سالهاست كه شروع كرده كه شرح عملكرد این ماده به بشرح ذیل تقدیم می گردد.

1- ظرفیت جذب آب

ساختار مولكولی بنتونیت ""سدیم اسمكتیت"" بگونه ای است كه مولكولهای آب می تواند بین لایه های یونی آن قرار بگیرد و تا چندین برابر وزن خود آب را در خود نگاه دارد و گاهی جذب آب آن تا 900 نیز می رسد.

2- خاصیت بافری:

وجود یونهای سدیم، پتاسیم و كلسیم در سطح لایه های بنتونیت ظرفیت تبادل كاتیونی بالایی را به این ماده داده است. بدینگونه كه سدیم مونت موریولیت می تواند به عنوان یك تامپون یا بافر در محیط های مختلف عمل نماید. در كشورهای اروپایی و امریكایی از بنتونیت بصورت گسترده در تولید كنستانتره گاوهای شیری مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده همچنین می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای جوش شیرین باشد و دارای اثرات قابل توجه دیگری نیز می باشد.

3- سدیم اسمکتیت یک پلت بایندر استثنایی

در اثر جذب آب، ژل تولیدی ایجاد شده ذرات مواد غذایی را به هم می چسباند از این رو در صنایع خوراك دام و طیور و آبزیان به عنوان یك پلت بایندر بسیار خوب عمل می كند و همچنین این شركت با توجه به تولید انبوه و كیفیت بسیار بالا این تضمین را می دهد كه این نوع پلت بایندر بعد از كیفیت استثنایی آن باصرفه ترین در نوع خود است.

4- جذب عناصر سنگین و جذب سموم خوراكی ""توكسین بایندر""

نوع سدیم اسمكتیت یك توكسین بایندر استثنایی است. اغلب مایكو توكسین ها بخصوص آفلاتوكسین تركیبات قطبی بوده كه در سیستم گوارشی می تواند با یون های موجود در لایه های بنتونیت باند شده و از دسترس خارج می گردد.

5- سدیم اسمكتیت یك ماده جاذب

به دلیل ساختار شیمیایی خاص خود می توان آنرا برای موارد دیگر نیز استفاده كرد بنتونیت بدلیل جذب گاز آمونیاك در محیط شكمبه راندمان استفاده از نیتروژن را در شكمبه می افزاید و از مسمومیت آمونیاكی جلو گیری می كند از طرفی ضمن كاهش عبور مواد از شكمبه فعالیت بیشتر باكتری ها شكمبه را موجب می گردد كه نتیجه آن جذب بیشتر فیبر و بهره وری بیشتر خوراك است، كاهش سرعت عبور مواد غذایی در سیستم گوارش طیور باعث افزایش هضم و جذب مواد مغذی می گردد كه در نتیجه افزایش راندمان خوراك و افزایش تولید ""گوشت و تخم مرغ"" خواهد بود و كاهش ضریب تبدیل غذایی. در سالنهای مرغداری نیز جهت حفظ كیفیت بستر و كاهش گاز آمونیاك از بنتونیت مورد استفاده قرار می گیرد.

در خصوص این محصول ""كه در آینده به بازار عرضه می گردد"" به تفسیر شرح داده خواهد شد شایان توجه است كه 23% كل تولید این محصول در ایالات متحده برای دفع فضولات دامی مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آن تقریبا در تمام گاو داری و دامداری ها صورت می گیرد و در این شركت نیز مراحل تحقیق و بررسی را می گذراند و در زمان تولید نهایی شرح آن تقدیم می گردد.

6- سایر موارد خاص

با توجه به خواص بی نظیر و استثنایی سدیم اسمكتیت از آن در صنایع غذایی، جذب عناصر سنگین نظر كادمیوم و فلزات سنگین، صنایع فولاد سازی، صنایع آرایشی و بهداشتی، سد سازی، تولید كود آلی گوگردی با تركیب سدیم اسمكتیت،حفاری چاههای نفت استفاده می گردد.

انواع بنتونیت:

بنتونیت ""سدیم اسمكتیت"" دارای انواع مختلف و با رنگهای قرمز تا سبز است و این شركت ضمن استفاده از مواد اولیه دستچین شده و آنالیز شده در آزمایشگاههای معتبر كشور پس از فرآوری و گذراندن مراحل تولید بسته بندی و به بازار عرضه می گردد. توضیحا محصولات رنگی دارای عناصر مضر شامل اكسید آهن، درصد بالای سرب و تیتانیوم بوده كه باعث ناخالصی و رنگی بودن محصولات مشابه می باشد و محصول این شركت فرآوری شده و سفید رنگ می باشد.

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید