شرکت تولیدی اصفهان مقدم

تضمین سوددهی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت تولیدی اصفهان مقدم (اصفهان)

by
Published: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ (2 ماه ago)
نام مدیر
اصغر اخوان مقدم
ایمیل
info@esfahanmoghadam.com
وب سایت
http://isfahanmoghadam.com/
استان
اصفهان
دفتر مرکزی
مبارکه، شهرک صنعتی مبارکه، فاز یک، خیابان هشتم، پلاک 18
تلفن
3840-52373295 (031)

چاپ و بسته بندی (فیلم و پاکت سه لایه، پاکت کامپوزیت، پاکت وکیوم و لیوان لبنیاتی

اطلاعات بیشتر

شرکت صنایع تولیدی اصفهان مقدم با مدیریت اخوان مقدم در سال 1370 در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید پلاستیک و چاپ و بسته بندی محصولات متنوع آغاز نمود. این شرکت در سایه تلاش روز افزون و بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و کارکنان مجرب، دامنه تولیدات خود را به بیش از 60 نوع محصول توسعه داد و همین امر سبب شد تا در زمره شرکت های بزرگ تولید کننده پلاستیک و چاپ و بسته بندی کشور، تولیدات و خدمات خود را عرضه نماید. شرکت اصفهان مقدم در سال 1384 موفق به دریافت گواهینامه در مدیریت کیفیت از شرکتU.R.S انگلستان شده و به دلیل مراقبت از سیستم مذکور و تلاش در جهت ارتقاء آن در سال 1387 موفق به دریافت گواهی نامه 2008-9001 از شرکت B.R.S آمریکا گردیده است درهمین راستا و با بهره گیری از روش های بهبود مستمر و توجه ویژه به الزامات مورد نظر، در سال 89 از طرف وزارت کار و امور اجتماعی به عنوان کار آفرین برتر انتخاب شده و عنوان محصول نمونه تحقیق و توسعه را از وزارت صنعت و معدن دریافت نمود. در سال های 86 ، 87 ، 89 ، 90 ، و 91 نیز از طرف دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (معاونت غذا و دارو) به عنوان واحد برتر صنایع غذایی، بهداشتی و آشامیدنی استان شناخته شد. همچنین در سال 91 از طرف معاونت غذا و داروی اصفهان به عنوان واحد نمونه استانی معرفی گردید. همچنین شرکت اصفهان مقدم یکی از بزرگ ترین واحد های تولیدی در زمینه لفافه های بسته بندی، پاکت های صنعتی و پستی با تنوع و ویژگی های متفاوت است.
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید