Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 11912
  • بازدید دیروز: 22135
  • بازدید کل: 25439159

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 781 نفر
خواندنی

اسپرم تعیین جنسیت شده بهترین کارایی را در بهترین تلیسه ها دارداسپرم تعیین جنسیت شده بهترین کارایی را در بهترین تلیسه ها دارد

یک استاد دانشگاه مینه سوتا می گوید، اسپرم تعیین جنسیت شده، فن آوری است که فواید زیادی برای دامداران دارد.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگذاریم)

شرکت تولیدی اصفهان مقدم (استان اصفهان)

شرکت تولیدی اصفهان مقدم (استان اصفهان)

چاپ و بسته بندی (فیلم و پاکت سه لایه، پاکت کامپوزیت، پاکت وکیوم و لیوان لبنیاتی

اطلاعات بیشتر درباره شرکت تولیدی اصفهان مقدم (استان اصفهان)

شرکت صنایع تولیدی اصفهان مقدم با مدیریت اخوان مقدم در سال 1370 در شهرک صنعتی مبارکه اصفهان تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید پلاستیک و چاپ و بسته بندی محصولات متنوع آغاز نمود.

این شرکت در سایه تلاش روز افزون و بکارگیری ماشین آلات پیشرفته و کارکنان مجرب، دامنه تولیدات خود را به بیش از 60 نوع محصول توسعه داد و همین امر سبب شد تا در زمره شرکت های بزرگ تولید کننده پلاستیک و چاپ و بسته بندی کشور، تولیدات و خدمات خود را عرضه نماید.

شرکت اصفهان مقدم در سال 1384 موفق به دریافت گواهینامه در مدیریت کیفیت از شرکتU.R.S انگلستان شده و به دلیل مراقبت از سیستم مذکور و تلاش در جهت ارتقاء آن در سال 1387 موفق به دریافت گواهی نامه 2008-9001 از شرکت B.R.S آمریکا گردیده است درهمین راستا و با بهره گیری از روش های بهبود مستمر و توجه ویژه به الزامات مورد نظر، در سال 89 از طرف وزارت کار و امور اجتماعی به عنوان کار آفرین برتر انتخاب شده و عنوان محصول نمونه تحقیق و توسعه را از وزارت صنعت و معدن دریافت نمود.

در سال های 86 ، 87 ، 89 ، 90 ، و 91 نیز از طرف دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (معاونت غذا و دارو) به عنوان واحد برتر صنایع غذایی، بهداشتی و آشامیدنی استان شناخته شد. همچنین در سال 91 از طرف معاونت غذا و داروی اصفهان به عنوان واحد نمونه استانی معرفی گردید. همچنین شرکت اصفهان مقدم یکی از بزرگ ترین واحد های تولیدی در زمینه لفافه های بسته بندی، پاکت های صنعتی و پستی با تنوع و ویژگی های متفاوت است.

بالا

اطلاعات تماس شرکت تولیدی اصفهان مقدم (استان اصفهان)

نام مدیر: اصغر اخوان مقدم
آدرس: مبارکه - شهرک صنعتی مبارکه، فاز یک، خیابان هشتم، پلاک 18
تلفن: (031) 3840 (031) 52373295
فکس: (031) 3840
ایمیل:  
سایت: http://isfahanmoghadam.com/
سامانه پیامک کوتاه: 5000216967353
بالا

فرم تماس با شرکت تولیدی اصفهان مقدم (استان اصفهان)

بالا
بازدید: 3798 بار

پیغامهای دریافت شده