Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 9723
  • بازدید دیروز: 13158
  • بازدید کل: 32339955

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 808 نفر
خواندنی

خواص تخم بلدرچین به عنوان یک ماده غذایی ارزشمندخواص تخم بلدرچین به عنوان یک ماده غذایی ارزشمند

تخم بلدرچین بعنوان یک بمب ویتامینی و تغذیه ای به شمار می رود پس اگر به دنبال یک ماده غذایی با ارزش و سالم هستید تخم بلدرچین مصرف کنید.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت انرژی پویان نوآور (استان قم)

شرکت انرژی پویان نوآور (استان قم)

بهینه سازی تجهیزات گرمایشی

اطلاعات بیشتر درباره شرکت انرژی پویان نوآور (استان قم)

شرکت انرژی پویان نوآور با نگاهی نو به موضوع بهینه سازی و انتخاب استراتژی های خلاقانه به همت بهترین فارغ التحصیلان رشته های مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، و مدیریت صنعتی و با کمک مهندسان با تجربه انجمن مخترعین اصفهان و بر اساس نیاز صنایع انرژی بر با کاربرد گسترده در اوایل سال 1394 تاسیس شد. فعالیتهای اولیه شرکت با تشکیل هسته اولیه محققین و با محوریت اختراع بازیاب انرژی دودکش کوره های هوای گرم از سال 1393 آغاز شد تا منجر به ارائه اولین محصول، با نام تجاری HRC(Heat Recovery Chimney) شود.

پس از تامین تجهیزات تولید انرژی، ایجاد راهکارهایی جهت بهینه سازی مصرف آن باید در اولویت برنامه های مدیریت انرژی قرار گیرد. این سوال مبنای شروع به فعالیت شرکت نوآوران مدیریت انرژی شد تا با مطرح کردن سیستم هایی، با کمترین هزینه تمام شده و قابلیت نصب، بازده تاسیسات شما را به بالاترین حد ممکن برساند.

سیستم بازیاب انرژی دودکش، (Heat Recovery Chimney) با جایابی روی دودکش کوره های هوای گرم، قادر است تا 75% انرژی گازهای دودکش را به محیط کاربری برگرداند. این گرما معادل 15% کل انرژی تولید توسط این هیترهاست. با نصب دستگاه HRC روی 7 هیتر خود، شما می توانید بدون مصرف سوخت اضافه، معادل 8 هیتر، انرژی بگیرید. با این کار دیگر نیازی به تعویض هیترها با هیترهای پر بازده گرانقیمت نخواهید داشت. انعطاف پذیری و انطباق عملکرد دستگاه خصوصیاتی است که عملکرد مناسب آن را تضمین می کند.

بالا

اطلاعات تماس شرکت انرژی پویان نوآور (استان قم)

نام مدیر: صادق شاکری
آدرس: تهران - کیلومتر 13 اتوبان تهران کرج، شهرک علم و فناوری پژوهش، پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
تلفن: (021) 44787875
تلفن همراه: 09127497881
فکس: (025) 44903304
ایمیل:  
سایت: http://energy-pn.com/
کارخانه: قم، شهرک شهید باقری، بلوک 8.9 - واحد 4
تلفن: 44903304 - 025
بالا

فرم تماس با شرکت انرژی پویان نوآور (استان قم)

بالا
بازدید: 1411 بار