Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 6467
  • بازدید دیروز: 24390
  • بازدید کل: 29920549

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 794 نفر
خواندنی

اهمیت سم چینی در پیشگیری از بیماری لنگش و درمان آناهمیت سم چینی در پیشگیری از بیماری لنگش و درمان آن

طبق تحقیقات انجام شده، همواره 25 درصد گاوها در اغلب گله ها، از لنگش رنج می برند که نشان می دهد، لنگش به یک آفت و زیان متدوال در دامداری ها تبدیل گشته است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت صنایع غذایی تین (استان تهران)

شرکت صنایع غذایی تین (استان تهران)

شیر و فرآورده های لبنی با نام تجاری دامداران

اطلاعات بیشتر درباره شرکت صنایع غذایی تین (استان تهران)

تاریخچه شرکت فراورده های لبنی تین (دامداران)

موسسه دامداران در سال 1361 در قالب یک واحد صنفی با هدف نواوری و ایجاد تحول در محصولات لبنی ایران ایجاد شد وبا قرار دادن سیستم پاستوریزه شیر وبسته بندی در معرض دید مصرف کنندگان تغییرات شگرفی در این صنعت ایجاد نمود بنحویکه قبل از این، ماست در تهران اکثرا بصورت ماست گاوی وگوسفندی، با تولید سنتی به مصرف کنندکان عرضه می شد. نهایتا دامداران به منظور نیل به هدف نهایی، برای اولین بار انواع ماست تولیدی خود را با استفاده از ظروف یکبار مصرف عرضه نمود که ضمن ایجاد تحول در این صنعت، با استقبال بی نظیر همگان مواجه گردید و به دنبال این دگرگونی سرمایه گذاریهای جدیدی در این عرصه وارد شد که به تبعیت از اقدامات شرکت دامداران، نسبت به تهیه و تولید محصولات لبنی بطریق مدرن و امروزی اقدام کردند.

شرکت فراورده های لبنی تین متشکل از چند واحد بزرگ تولیدی، در دوره کوتاهی توانسته است فرآورده هائی با کیفیت بالا در سطح استاندارد ملی ایران و جهان ارائه نماید بگونه ای که هم اکنون شماری از شرکتهای بزرگ خارجی خواهان بهره مندی از تولیدات این شرکت می باشند. شرکت تین (دامداران) با تجربه ای حدوداً 25 ساله در امر تولید مواد لبنی با بهره گیری از دانش و تجربه و نیز نظارت نزدیک مهندسان و کارشناسان خود، توانسته است در ردیف مهمترین و بزرگترین واحدهای تولید شیر و فرآوری آن قرار گیرد و متعاقب موفقیتهای پی در پی اقدام به توسعه نموده و هم اکنون یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی کشور محسوب می شود. دامداران افتخار دارد که در اثر سعی و اهتمام مدیران، در این صنعت کشور پیشگام بوده و در ارائه تولیدات با کیفیت عالی رتبه نخست را در کشور حائز می باشد.

ضمناً شرکت تین (دامداران) در تهیه مواد اولیه مرغوب بمنظور ارائه محصولات با کیفیت غافل نبوده و ساخت یک واحد دامداری و دامپروری مجهز و صنعتی شیری را بنام شرکت دامپروری و کشاورزی جهان صالح بطور همزمان در دستور کار قرار داده است، که هم اکنون این واحد با 3500 راس دام و به بعنوان دامداری نمونه منطقه و یکی از بزرگترین و مدرن ترین واحدهای دامداری کشور است، که تامین کننده بخشی از نیاز شیر خام و تازه کارخانجات صنایع فرآوری شیر تین می باشد، شیری که از گاوهای سالم و تحت مراقبت کامل سازمان دامپروری کشور، با استفاده از دستگاههای مدرن شیر دوش مکانیکی و سیستم های خنک کننده با رعایت کامل بهداشت و با بار میکروبی پائین، حتی زیر استاندارد مربوطه استحصال می گردد. تمامی شیر های در یافتی این شرکت از دامداری های صنعتی تهیه می گردد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت صنایع غذایی تین (استان تهران)

آدرس: تهران - بزرگراه آفریقا (جردن)، تقاطع خیابان دستگردی (ظفر)، پلاک 93 - ساختمان کساء، طبقه 5 - واحد 11
تلفن: (021) 88879872 (021) 88879873 (021) 88879874 (021) 88879875 (021) 46893507
فکس: (021) 88786303
ایمیل:  
سایت: http://damdaran.ir/
کارخانه: جاده تهران شهریار، کمربندی کرج، روستای هفت جوی، بلوار دامداران، شرکت فراورده های لبنی تین
تلفن: 9 الی 46893507 - 021
فکس: 46893870 و 46893871 - 021
بالا

فرم تماس با شرکت صنایع غذایی تین (استان تهران)

بالا
بازدید: 9054 بار