شرکت بهین تاش

تضمین سوددهی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت بهین تاش (تهران)

  -/1
by
Published: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ (11 ماه ago)
نام مدیر
دکتر نوید نصیریان
کد پستی
1511736551
ایمیل
info@nutripet.ir
وب سایت
http://www.nutripet.ir
استان
تهران
دفتر مرکزی
تهران، خیابان وزرا، کوچه 18 - پلاک 16
تلفن
22255024 - 88108259 (021)
کارخانه
استان البرز، جاده قدیم کرج، چهار باغ، بلوار امام خمینی، 30 متری عظیمی

اولین تولید کننده غذای حیوانات خانگی در ایران (سگ، گربه، جوندگان)

اطلاعات بیشتر

شرکت بهین تاش در سال 1379 بوسیله جمعی از فارغ التحصیلان دامپزشکی و تغذیه تاسیس گردید. تا قبل از تاسیس این شرکت حدود سه سال در رابطه با تولید کنسرو خوراک سگ و گربه با اداره دامپزشکی و مواد غذائی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی همکاری مشترک داشت و پس از تاسیس در این سال با تکمیل کارخانه خود در هشتگرد از آن نیرو منفک گردیده و فعالیت مستقل خود را در راستای تولید محصولات غذائی مخصوص سگ و گربه بعنوان تنها تولید کننده این مواد در ایران ادامه داد. طی دو و نیم سال اولیه محصولات منحصرا کنسروی بودند و پس از آن خط تولید غذای خشک این شرکت در سال 1383 راه اندازی گردید. این شرکت از بدو تولید محصولات خود، علاوه بر توزیع در بازار (کلینیکهای دامپزشکی و پت شاپها، داروخانه های دامپزشکی و سوپر مارکتها) در تهران و شهرستانها، تامین غذای سگهای اکثر نیروهای دولتی، نظامی و امدادی را در کشور بعهده گرفت. این نیروها مجهز به سگهای آموزش دیده در رابطه با زنده یابی، مین یابی و تجسس مواد مخدر می باشند و بسیاری از آنها در تمامی این سالها مشتری این شرکت باقی مانده اند.

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید