Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 2151
  • بازدید دیروز: 13972
  • بازدید کل: 34281338

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

\\\\\\\" رای گراس مرکب\\\\\\\" منجر به هضم کمتر ولی مصرف ماده خشک بالاتر گردید\\\\\\\" رای گراس مرکب\\\\\\\" منجر به هضم کمتر ولی مصرف ماده خشک بالاتر گردید

سیلاژ رای گراس یک ساله، مخلوط شده با سیلاژ ذرت، عملکرد بهتری نسبت به سیلاژ رای گراس به تنهایی همراه داشت. ترکیب سیلاژ رای گراس و سیلاژ ذرت، باعث شد تا گاوها ماده خشک، مواد آلی، NDF و ADF بیشتری مصرف کنند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت بهین تاش (استان البرز)

شرکت بهین تاش (استان البرز)

اولین تولید کننده غذای حیوانات خانگی در ایران (سگ، گربه، جوندگان)

اطلاعات بیشتر درباره شرکت بهین تاش (استان البرز)

شرکت بهین تاش در سال 1379 بوسیله جمعی از فارغ التحصیلان دامپزشکی و تغذیه تاسیس گردید. تا قبل از تاسیس این شرکت حدود سه سال در رابطه با تولید کنسرو خوراک سگ و گربه با اداره دامپزشکی و مواد غذائی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی همکاری مشترک داشت و پس از تاسیس در این سال با تکمیل کارخانه خود در هشتگرد از آن نیرو منفک گردیده و فعالیت مستقل خود را در راستای تولید محصولات غذائی مخصوص سگ و گربه بعنوان تنها تولید کننده این مواد در ایران ادامه داد.
طی دو و نیم سال اولیه محصولات منحصرا کنسروی بودند و پس از آن خط تولید غذای خشک این شرکت در سال 1383 راه اندازی گردید. این شرکت از بدو تولید محصولات خود، علاوه بر توزیع در بازار (کلینیکهای دامپزشکی و پت شاپها، داروخانه های دامپزشکی و سوپر مارکتها) در تهران و شهرستانها، تامین غذای سگهای اکثر نیروهای دولتی، نظامی و امدادی را در کشور بعهده گرفت. این نیروها مجهز به سگهای آموزش دیده در رابطه با زنده یابی، مین یابی و تجسس مواد مخدر می باشند و بسیاری از آنها در تمامی این سالها مشتری این شرکت باقی مانده اند.

بالا

اطلاعات تماس شرکت بهین تاش (استان البرز)

نام مدیر: دکتر نوید نصیریان
آدرس: تهران - خیابان وزرا، کوچه 18 - پلاک 16 - طبقه همکف
کد پستی: 1511736551
تلفن: (021) 88108259 (021) 22255024
تلفن همراه: 09029589990
فکس: (021) 88108259
ایمیل:  
سایت: http://nutripet.ir/
کارخانه: جاده قدیم کرج، چهار باغ، بلوار امام خمینی، 30 متری عظیمی
بالا

فرم تماس با شرکت بهین تاش (استان البرز)

بالا
بازدید: 1473 بار