Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 5401
  • بازدید دیروز: 24703
  • بازدید کل: 29989194

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 794 نفر
خواندنی

ده توصیه کارآمد برای موفقیت در پرورش گوسالهده توصیه کارآمد برای موفقیت در پرورش گوساله

پرورش دهندگان گوساله مسئول آینده گله شیری یعنی نسل آینده گاوهای دوشا هستند. به حداقل رسانی مرگ و میر و ضررهای ناشی از بیماری ها در گوساله ها میتواند باعث صرفه جویی مالی به ازای هر تلیسه جایگزین شود.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس (استان هرمزگان)

شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس (استان هرمزگان)

اولین تولیدکننده انواع کنسرو تن ماهی در ایران

اطلاعات بیشتر درباره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس (استان هرمزگان)

شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس به عنوان اولـین کارخـانه کنـسرو تون کشـور و منطـقه خـلیج فـارس، علاوه بر تولید محصولات كنسروی، در زمینه تولید پودر ماهی و قوطی سازی، فعالیت خود را در دهه 1330 شمسی آغاز نمود.

در سال 1352 با توسعه فعالیت کـارخانه جدید با زیربـنای 2000 متر مربع و با ظرفیـت 15 میـلیون قـوطی در سال آغاز به کار و کارخـانه قـدیم به سرد خانه 1200 تنی تبدیل شد.

فعالـیت های این مجموعه تا بعد از انقلاب اسلامی به عنـوان تنها کارخانه تولید کنـسرو ماهی تون ادامه داشته و سهـم بسـزایی در تامـین نیاز های جامعه ایفاء نموده است و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با آغاز جنگ تحمیلی، عمده تولیدات این كارخانه به تامین نیاز جبهه های جنگ حق علیه باطل اختصاص یافت.

طی سالهای 1373 و 1374 كارخانه فعالیت چندانی نداشت و در سـال 1375 این کارخانه از سوی شرکت سهامی شیـلات ایران به صـندوق بازنشسـتگی کارکـنان جـهاد کشاورزی واگذار گردید. مجموعه در مركز شهر قرار داشت و صندوق بازنشستگی كاركنان جهاد كشاورزی نیز توافق نموده بود كه پس از پنج سال بهره برداری، نسبت به انتقال واحد به خارج از شهر اقدام نماید.

در سال 1381 شركت فرآورده های شیلاتی بندرعباس كه مالكیت كارخانه را داشت، طراحی واحد جدید را در برنامه كاری خود قرار داد و عملیات ساخت واحد جدید در اواخر سال 81 ، در شهرك صنعتی شماره 2 بندرعباس آغاز گردید.

کارخانه کنـسرو تون بنـدرعباس در اسفند ماه سال 1384 تولید آزمایشی خود را آغاز و در ابتدای اردیبهشت سال 1385 ، با حضور وزیر وقت جهاد كشاورزی، استاندار و مسئولین وقت استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به صورت رسمی به بهره برداری رسید.

این مجـموعه در زمـینی بـه مـساحت 43000 مــتر مـربع و بـا زیربنـای 11000 متـرمربع ،23000 مترمربع محوطه سازی و 9000 متر مربع فضای سبز احداث شـده است. ساخت این واحد در تمامی بخـش ها بر اساس استانـدارد های روز صورت پذیرفته و پیش بینی های توسعه فعالیت در آینده نیز در طرح توسعه شركت دیده شده است.

كارخانه تون بندرعباس از بزرگترین واحدهای تولید كننده كنسرو ماهی تون بوده و با تنوع محصول، سهم قابل توجهی از تولید و بازار كنسرو ماهی را به خود اختصاص داده است و جزو واحدهای فعال صادر كننده محصولات دریایی و كنسروی به خارج از كشور می باشد.

در بخـش فرآوری و انجـماد آبزیان نیز، جزو پر ظرفیت ترین واحد های کشور محسوب می شود. به طوریكه در این بخش دارای دو سالن مجزاست و باتوجه به دراخـتیار داشتن سه تونـل انجماد بـه ظرفـیت 20 تن درشـیفت و سـه دستگاه پـلیت فـریزر و چهار بـاب سالن نگـهداری زیـر صـفر به ظرفیت 1400 تن، بهترین امکانات و ظرفیت ها را در اختیار دارد .

هم‌اینک شرکت با برخورداری از ظرفیتهایی همچون نیروی انسانی كارآمد، خط تولید با ظرفیت مناسب، ایزوهای مدیریت كیفیت، تاسیسات زیر بنایی و مهمتر از همه سابقه دیرینه و درخشان خود، انواع محصولات كنسروی و فرآورده های خام آبزیان را در 4 گروه زیر تولید می‌کند:

انواع كنسرو ماهی از جمله كنسرو ماهی تون در روغن گیاهی در اوزان مختلف، كنسرو ماهی تون در روغن هسته انگور برای اولین بار در كشور، كنسرو ماهی تون با طعم زعفران طبیعی، كنسرو ماهی تون در روغن زیتون، كنسرو ماهی تون با طعم سیر و فلفل طبیعی، كنسرو ماهی زرتون، كنسرو ماهی مارلین، كنسرو ماهی ساردین و نیز كنسرو ماهی تون با سبزیجات معطر پودینی (محصول بومی و كم نظیر استانهای جنوب كشور)

انواع كنسروهای خورشتی شامل كنسرو قیمه سیب زمینی، كنسرو قورمه سبزی، كنسرو قلیه ماهی بندری

كنسرو لوبیا چیتی در سس گوجه فرنگی، كنسرو لوبیا چیتی با قارچ و كنسرو لوبیا چیتی با ماهی تون

فرآوری و بسته بندی انواع ماهی و میگوی خام

بالا

اطلاعات تماس شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس (استان هرمزگان)

نام مدیر: محمدرضا سرائیان
آدرس: بندر عباس - شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس
کد پستی: 7933197495
تلفن: (076) 32561010 (076) 32561011 (076) 32561012 (076) 32561013
فکس: (076) 32561014
ایمیل:  
سایت: http://bafpco.ir/
دفتر فروش: 66063077 - 021
بالا

فرم تماس با شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس (استان هرمزگان)

بالا
بازدید: 1240 بار