Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 5388
  • بازدید دیروز: 24703
  • بازدید کل: 29989181

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 794 نفر
خواندنی

پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)پودر میوه مخصوص خوراک دام (موجود نیست)

پودر میوه تولید صنعتی مخصوص تغذیه گاو، گوسفند، بز، شترمرغادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

تولید تجهيزات و ادوات پرورش آبزيان

اطلاعات بیشتر درباره شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

شركت آتروتک، نماينده انحصاری كمپانی صاحب نام SCR در ايران با بهره گيری از سی سال تخصص و تجربه مديران ارشد خود و نيز با بكارگيری كارشناسان مجرب و متخصص در امر توليد و خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات مشاوره ای رايگان در زمينه انتخاب كمپرسور وتجهيزات جانبی و همچنين تامين دستگاهها و تجهيزات مورد نياز آن واحد محترم در زمينه هوای فشرده ميباشد.

كمپرسورهای اين شركت كه با تكنولوژی و همكاری شركت SCR در ايران توليد می گردد، دارای تنوع بالايی بوده و جوابگوی تقريباً اكثريت نيازهای صنعتی و معدن شامل: صنايع نساجی، صنايع پلاستيك، صنايع خودرو، صنايع فولاد، صنايع شيمی و پتروشيمی، صنايع بسته بندی، صنايع رنگ، صنايع چرم، صنايع غذايی، صنايع لبنی، صنايع دارويی، معدن و غيره می باشد.

اين كمپرسورها در انواع اسكرو اويل اينجكت و بدون روغن (اويل فری) با دور ثابت و يا دور متغير و با سيستم انتقال قدرت از نوع كوپل مستقيم (Direct Drive) و يا تسمه ای (Belt Drive) و انواع كمپرسورهای ديزلی قابل ارائه می باشد.

لازم به توضيح است كه كمپرسورها و تجهيزات توليدی شركت SCR براساس آخرين تكنولوژی های روز دنيا طراحی و توليد گرديده و به بيش از ۲۷ كشور جهان شامل كشورهای انگلستان ، آلمان ، دانمارك ، مجارستان ، لهستان ، روسيه ، استراليا ، سنگاپور ، آرژانتين و ... صادر می گردد. اين شركت درحال حاضر دارای ۱۹نمايندگی مختلف در كشورهای قاره آمريكا ، اروپا و آسيا می باشد.

رضايت مندی بالای مشتريان اين شركت از كيفيت خوب دستگاه ها و خدمات ارائه شده از يك سو و قيمت مناسب آنها از سوی ديگر از دلايل موفقيت اين شركت تاكنون بوده و يقيناً به عنوان شعار دائمی و هميشگی ما حفظ خواهد شد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

آدرس: تبریز - كيلومتر 24 جاده تهران، بعد از پليس راه بستان آباد
کد پستی: ۹۴۶۸۸۵۱۶۹۱
صندوق پستی: ۵۳۶۴- ۵۱۵۷۵
تلفن: (041) 36306774 (041) 36306811 (041) 36307051
فکس: (041) 36306773
ایمیل:  
سایت: http://atrotechco.com/
دفتر فروش تهران: خیابان آزادی، روبروی وزارت کار، پلاک ۲۹۲ - طبقه ۳ - واحد ۷
تلفن: 66366256 ، 66366182 ، 66366097 ، 66366681 - 021
بالا

فرم تماس با شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

بالا
بازدید: 1366 بار