Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 3603
  • بازدید دیروز: 21098
  • بازدید کل: 24075712

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 775 نفر
خواندنی

پرورش ماهیان دریایی در قفس های کوچک در شرق اندونزی (کومودو)پرورش ماهیان دریایی در قفس های کوچک در شرق اندونزی (کومودو)

سازمان حفاظت از طبیعت در اندونزی با مطالعه و اجرای روش هایی كه بتواند مشكلات موجود زیست محیطی را حل كند نسبت به اجرای پروژه پرورش ماهی در قفس اقدام كرده است. هدف از این كار حفاظت از اكوسیستم صخره های مرجانی است.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

تولید تجهيزات و ادوات پرورش آبزيان

اطلاعات بیشتر درباره شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

شركت آتروتک، نماينده انحصاری كمپانی صاحب نام SCR در ايران با بهره گيری از سی سال تخصص و تجربه مديران ارشد خود و نيز با بكارگيری كارشناسان مجرب و متخصص در امر توليد و خدمات پس از فروش آماده ارائه خدمات مشاوره ای رايگان در زمينه انتخاب كمپرسور وتجهيزات جانبی و همچنين تامين دستگاهها و تجهيزات مورد نياز آن واحد محترم در زمينه هوای فشرده ميباشد.

كمپرسورهای اين شركت كه با تكنولوژی و همكاری شركت SCR در ايران توليد می گردد، دارای تنوع بالايی بوده و جوابگوی تقريباً اكثريت نيازهای صنعتی و معدن شامل: صنايع نساجی، صنايع پلاستيك، صنايع خودرو، صنايع فولاد، صنايع شيمی و پتروشيمی، صنايع بسته بندی، صنايع رنگ، صنايع چرم، صنايع غذايی، صنايع لبنی، صنايع دارويی، معدن و غيره می باشد.

اين كمپرسورها در انواع اسكرو اويل اينجكت و بدون روغن (اويل فری) با دور ثابت و يا دور متغير و با سيستم انتقال قدرت از نوع كوپل مستقيم (Direct Drive) و يا تسمه ای (Belt Drive) و انواع كمپرسورهای ديزلی قابل ارائه می باشد.

لازم به توضيح است كه كمپرسورها و تجهيزات توليدی شركت SCR براساس آخرين تكنولوژی های روز دنيا طراحی و توليد گرديده و به بيش از ۲۷ كشور جهان شامل كشورهای انگلستان ، آلمان ، دانمارك ، مجارستان ، لهستان ، روسيه ، استراليا ، سنگاپور ، آرژانتين و ... صادر می گردد. اين شركت درحال حاضر دارای ۱۹نمايندگی مختلف در كشورهای قاره آمريكا ، اروپا و آسيا می باشد.

رضايت مندی بالای مشتريان اين شركت از كيفيت خوب دستگاه ها و خدمات ارائه شده از يك سو و قيمت مناسب آنها از سوی ديگر از دلايل موفقيت اين شركت تاكنون بوده و يقيناً به عنوان شعار دائمی و هميشگی ما حفظ خواهد شد.

بالا

اطلاعات تماس شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

آدرس: تبریز - كيلومتر 24 جاده تهران، بعد از پليس راه بستان آباد
کد پستی: ۹۴۶۸۸۵۱۶۹۱
صندوق پستی: ۵۳۶۴- ۵۱۵۷۵
تلفن: (041) 36306774 (041) 36306811 (041) 36307051
فکس: (041) 36306773
ایمیل:  
سایت: http://atrotechco.com/
دفتر فروش تهران: خیابان آزادی، روبروی وزارت کار، پلاک ۲۹۲ - طبقه ۳ - واحد ۷
تلفن: 66366256 ، 66366182 ، 66366097 ، 66366681 - 021
بالا

فرم تماس با شرکت آتروتک (استان آذربایجان شرقی)

بالا
بازدید: 914 بار