شرکت آراز دام کبیر

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت آراز دام کبیر (تهران)

  -/1
by
Published: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ (2 سال ago)
نام مدیر
پوریا کبیران حاجی آقا
ایمیل
info@arazdamkabir.com
وب سایت
http://www.arazdamkabir.com
استان
تهران
دفتر مرکزی
تهران، خیابان ستارخان، خیابان باقرخان، پلاک 103 - واحد 5
تلفن
66126610 (021)
فکس
66126610 (021)
کارخانه
جاده قدیم تهران به قم،شهرک صنعتی شکوهیه، فاز یک

تولید کنسانتره و خوراک دام و طیور

اطلاعات بیشتر

شرکت آراز دام کبیر با مدیریت مهندس پوریا کبیران با پایه های فراوان و خدماتی نوین در زمینه تولید و توزیع انواع خوراك دام و طیور تاسیس گردید.

خط مشی این شرکت بر مبنای اصول مشتری مداری بوده و بر این اصل با تکیه بر تجربیات ارزشمند خود سعی نموده راه خدمت بیشتر به جامعه و سلامت و تغذیه صحیح گوشت دام و طیور کشور را فراهم نماید. آراز به معنای لغت “اصالت پاك” و “پرمحتوا” بر این اصل معتقد است که ارتقاء، سودآوری و رضایت مشتریان مستلزم پاکی، صداقت و دارا بودن دستاوردهای علمی و امکانات روز دنیا می باشد.

این شرکت با بهره گیری از دانش تخصصی جیره نویسی نوین، ماشین آلات مدرن، برخورداری از پرسنل مجرب و واحد تحقیق و توسعه جهت به روز رسانی محصولات تولیدی خود و همچنین بکارگیری روش های ارتباط مفید و آسان با مشتری در تلاش است رسالت خود را که همانا تولید کیفیت برتر و نیز خدمات متفاوت به مشتریان می باشد را محقق نماید.

با توجه به اهمیت انکار ناپذیر تغذیه دام و طیور، بعنوان نخستین گام، شناسایی و تهیه اقلام اولیه با کیفیت بسیار بالا را در برنامه توسعه خود قرارداده ایم که منجر به تولید محصولات با بالاترین راندمان شده و سودآوری مشتریان و سلامت مصرف کنندگان نهایی را تضمین خواهد نمود.

sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید