شرکت الماس سبز خزر

تضمین سوددهی

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

شرکت الماس سبز خزر (گیلان)

by
Published: ۶ مهر ۱۳۹۸ (2 ماه ago)
ایمیل
info@greenhen.ir
استان
گیلان
دفتر مرکزی
رشت، میدان باستانی شعار، ساختمان ايرانيان، طبقه 10، واحد 2
تلفن
33131960-33131961-33132616 (013)

پرورش طیور، مرغداری گوشتی

اطلاعات بیشتر

شرکت الماس سبز خزر اولین و بزرگترین تولید کننده مرغ بدون آنتی بیوتیک میباشد که در تاریخ 1389/07/25 به شماره ثبت 16017، در اداره ثبت شهر رشت به ثبت رسید. محصولات این شرکت با نام تجاری ""مرغ سبز"" و از سال 1394 با نام تجاری ""مرغ سبز چیک چیک"" در بازار مصرف ارائه میشوند. اعضاء شرکت از متخصصین و کارشناسان پرورش طیور بوده که پس از طی سالها کسب تجربه و با به کار گیری علم روز و استفاده از تجهیزات و مدیریت نوین, برای اولین بار در کشور موفق به تولید و پرورش مرغ، بدون استفاده از آنتی بیوتیک ها شده اند . تولید این محصول نتیجه ماهها تلاش مطالعاتی و طی کردن دوره های آزمایشی- پرورشی و صرف هزینه های هنگفت بوده است. در حال حاضر این شرکت پس از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های فراوان بزرگترین تولید کننده مرغ بدون آنتی بیوتیک در کشور، که به نام مرغ سبز در بازار مصرف شناخته شده است، میباشد. بدیهی است هنوز در ابتدای این راه هستیم و با پشتوانه و نظرات شما مصرف کنندگان عزیز و بهره گیری از نیروهای متخصص، در جهت رشد و ارتقاء کیفیت هر چه بیشتر محصولات خود تلاش خواهیم کرد.  
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید