شرکت اعلا روغن سپاهان

تضمین سوددهی
مجتمع صنایع تبدیلی دستچین عالی

روغن های گیاهی خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

روغن هسته انار خالص
فروشگاه آنلاین روغن های خاص و خالص به روش پرس سرد

www.oilseed.ir

تبلیغات متنی در دستچین
ثبت آگهی متنی در پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام، طیور و آبزیان

ثبت سفارش

شرکت اعلا روغن سپاهان (اصفهان)

by
Published: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ (1 سال ago)
نام مدیر
سعید اعلایی
کد پستی
8333165381
ایمیل
info@ladoroil.ir
وب سایت
http://ladoroil.ir/
استان
اصفهان
دفتر مرکزی
اصفهان، خیابان امام خمینی، ساختمان الیاس، طبقه 6، واحد 607
تلفن
33340324-33337777 (031)
فکس
33340325 (031)

تولید کننده روغن با منشاء حیوانی جهت استفاده در تغذیه طیور

اطلاعات بیشتر

محصولات: روغن تصفیه و فرآوری شده از ضایعات حیوانی جهت استفاده در خوراک مرغ روغن خام مرغ روغن خام گاو روغن خام گوسفند روغن تالو (مخلوط روغن گاو و گوسفند)
برخی ازمزایای استفاده از روغن ها در رژیم خوراکی حیوان (طیور و آبزیان): - منبع فشرده انرژی و روشی اساسی در بالابردن انرژی خوراک محسوب می شود. - باعث افزایش رشدمی شود. - باعث افزایش تاثیروکارایی خوراک میگردد. - مصرف خوراک راپایین می آورد. - منبع اسیدلینولئیک است. - پودر و غبار روی خوراک را کاهش می دهد. - طعم و مزه خوراک را بهتر می سازد. - افزایش جذب باعث پایین آمدن سن طیور در بازار و افزایش ظرفیت مرغداری ها می گردد. - موجب کندشدن انتقال خوراک از روده ها و طولانی کردن هضم غذا می شود. - ازسایر منابع انرژی مقرون به صرفه تر خواهدبود. - هزینه حمل و نقل و جابه جایی خوراک فشرده کاهش می یابد. - استعمال بیشتر روغن ها در خوراک احتمالا عوارض پلت (بالا آوردن توده ای از مو و استخوان توسط پرندگان) را خنثی خواهدکرد. - در مقایسه با پروتئین گیاهی مقرون به صرفه ترند. - ازمنابع عالی پروتئین محسوب می شوند. - در اکثر موار دقابلیت هضم بالایی دارند. - نیازهای اسید آمینه بدن را برطرف می سازند. - از منابع عالی فسفر و سایر مواد معدنی محسوب می شوند. - در مقایسه بارژیم های خوراکی که فقط شامل پروتئین گیاهی است رشد بیشتری را در طیور موجب می شود.
sheep3

  پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.
  اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

  نشانی

  کرج، رجایی شهر، بلوار سه باندی، ایستگاه پل، روبروی بانک رفاه کارگران

  تلفن

  34437063 و 34431581 (026)

  ایمیل

  info@dastchin.ir

  سبد خرید