Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 838
  • بازدید دیروز: 13517
  • بازدید کل: 32368254

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 808 نفر
خواندنی

احتمال ابتلاء به سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری 5 بار کمتر استاحتمال ابتلاء به سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری 5 بار کمتر است

کود و مهم تر از آن باکتری های موجود در آن از سرطان ریه در پرورش دهندگان گاو شیری جلوگیری می کند. بر اساس گزارش یک مجله محیط زیستی، این باکتری ها آنقدر موثرند که موجب شد 1561 گاودار ایتالیایی 5 بار کمتر از همتاهای محلی شان به سرطان ریه مبتلا شوند.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت افشان نگار آریا (استان تهران)

شرکت افشان نگار آریا (استان تهران)

ساخت و ارائه جت پرینترهای صنعتی، جت پرینتر تخم مرغ، تجهیزات سورت و شستشوی تخم مرغ

اطلاعات بیشتر درباره شرکت افشان نگار آریا (استان تهران)

شركت افشان نگار آریا با نزدیك به یك دهه تجربه در زمینه كد زنهای صنعتی و بكارگیری بهترین و پیشرفته ترین تكنولوژی روز و با برخورداری از انواع دستگاه های چاپگر صنعتی با سیستم های CIJ, TIJ & PIJ ، توانایی ارایه هر گونه راه حل با تامین سیستم چاپ متناسب را برای مشتریان با شرایط ویژه و قیمت های استثنایی بوجود آورده است. شبكه و خانواده بزرگ مشتریان و همكاران و همراهان شركت افشان نگار آریا در سال 1390 از مرز 300 شركت معظم و فعال در صنایع بسته بندی، كارخانجات تولیدی، چاپخانه ها و مرغداری ها ی سراسر ایران اسلامی فراتر رفته و شركت افشان نگار آریا افتخار دارد خود را بعنوان اولین شركت فروشنده دستگاه به كشور های همسایه نیز معرفی نماید.

شركت افشان نگار آریا بعنوان تنها شركت عرضه كننده تكنولوژی HP در ایران افتخار دارد كه راه حل های بسیار مناسب ،سریع و آسان برای نیازهای كد زنی در صنایع گوناگون اعم از غذایی،ساختمانی، برق الكترونیك و غیره را بواسطه دستگاه های زیر ارائه می نماید. علاوه بر این تحول شگرفی در صنایع چاپ از طریق ارائه هد های چندگانه (تا 32 هد) توسط این دستگاه ها ایجاد كه برای كاربرد هایی نظیر چاپ اعداد سریالی و اتفاقی و از این قبیل بر روی انواع فرم ها و كار های چاپی بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

همچنین این شركت با استفاده از تكنولوژی Jet Box در صنعت چاپ روی تخم مرغ به واقع یك دگرگونی در صنایع مرغداری ایجاد كرده است. ظاهر بسیار زیبا و كیفیت چاپ عالی این دستگاه ها سبب ارتقاء بسته بندی تخم مرغ در بازار مصرف بوده و سایر ویژگیهای این دستگاه نیز در نوع خود بی نظیر است.


بالا

اطلاعات تماس شرکت افشان نگار آریا (استان تهران)

نام مدیر: همایون صباغ
آدرس: تهران - بزرگراه جلال آل احمد، بين پل گيشا و پل آزمايش، پلاک 135 - طبقه 3 - واحد 5
تلفن: (021) 88267586 (021) 88240701
فکس: (021) 88267784
ایمیل:  
سایت: http://afshannegar.com/
بالا

فرم تماس با شرکت افشان نگار آریا (استان تهران)

بالا
بازدید: 1552 بار