Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 2502
  • بازدید دیروز: 22049
  • بازدید کل: 28336078

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 789 نفر
خواندنی

ظرفیت های خوزستان در پرورش شترمرغظرفیت های خوزستان در پرورش شترمرغ

شترمرغ از 2 سالگی شروع به تخمگذاری می کند و در سال 40 تا 70 تخم می گذارد و دمای محدوده زیستی پرورش شترمرغ بین 20- تا 50+ درجه است. از این حیث خوزستان محیط مستعدی برای پرورش شترمرغ به حساب می آید.ادامه »


Ad

 بازدیـد کننده محترم چنانچه هر یک از اطلاعات وارد شــده صحیح نمـــی باشد، با کلیک روی " فرم ارتباط با ما "، در قسمت موضوع، نام شرکتی که اطلاعات آن صحیح نیست و در قسمت متن پیام، اطلاعاتی که نیاز به اصلاح دارند را وارد کنید.

(از همکاری شما بسیار سپاسگزاریم)

شرکت دامپروری و کشاورزی افرا شیر باختر (استان تهران)

شرکت دامپروری و کشاورزی افرا شیر باختر (استان تهران)

تامین شیر خام و تولید فرآورده های لبنی

اطلاعات بیشتر درباره شرکت دامپروری و کشاورزی افرا شیر باختر (استان تهران)

شرکت دامپروری و کشاورزی افرا شیر باختر با توجه به امکانات و سابقه دیرینه در تامین شیر خام و با هدف تامین نیاز و سلامت جامعه تاسیس گردید.
این شرکت یک مجتمع کشت و صنعت بوده که شامل بخشهای کشاورزی، دامپروری و تولید فرآورده های لبنی میباشد. درحال حاضر کل شیر مورد نیاز بخش تولید فرآورده های لبنی توسط یکی از شرکت های دامپروری گروه تامین می گردد. لذا محصولات این شرکت با شیر خام مناسب و با کیفیت عالی تولید و با نام تجاری سیمون عرضه می شود.
این شرکت دارای خطوط مختلف تولید محصولات لبنی است و از بهترین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در بخش های مختلف فرآیند و بسته بندی استفاده شده است. سیستم کیفیت و آزمایش مجهز این شرکت مسئولیت نظارت بر کیفیت و ارائه محصولات سالم را عهده دار است و در نهایت محصولات تولیدی توسط ناوگان توضیع شرکت و با نظارت کامل سیستم کیفیت به دست مصرف کنندگان می رسد.
تامین شیر خام تازه و مناسب، تکنولوژی تولید و بسته بندی، تنوع محصولی، توجه خاص به کیفیت، مشتری مداری و ... جایگاه این شرکت را در این صنعت متفاوت ساخته است.
بالا

اطلاعات تماس شرکت دامپروری و کشاورزی افرا شیر باختر (استان تهران)

آدرس: تهران - کیلومنر 18 اتوبان تهران قم، خروجی رباط کریم به سمت حسن آباد، شرکت دامپروری و کشاورزی افرا شیر باختر
تلفن: (021) 56229859
فکس: (021) 56229847
ایمیل:  
سایت: http://www.afrashir.com/
بالا

فرم تماس با شرکت دامپروری و کشاورزی افرا شیر باختر (استان تهران)

بالا
بازدید: 4740 بار

پیغامهای دریافت شده

 


  • کبری حسن زاده
    یکشنبه 23 آبان 1395 - 15:49
    با سلام مسئول روابط عمومی توانبخشی رادمهر که عهده دار نگهداری 30 فرزند ذکور معلول مجهول خفیف ذهنی 14-24 سال هستم .با توجه به نیازهای مبرم این موسسه به محصولات لبنی خواهشمند است به صورت حمایتی و ماهیانه فرزندان ما را تحت پوشش خود قرار دهید.09124283052