Loading...
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 8548
  • بازدید دیروز: 15791
  • بازدید کل: 17191312

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 751 نفر
خواندنی

استانداردهای مفید در پرورش گاواستانداردهای مفید در پرورش گاو

استانداردهای سختگیرانه ولی مفید در پرورش گاو.ادامه »


پرورش ماهی سردآبی، آزمایشگاه تشخیص دامپزشکی، آزمایشگاه دامپزشکی، اتوماسیون مرغداری، استخر پرورش ماهی اوزون برون، استخر پرورش ماهی تیلاپیا، استخر پرورش ماهی خاویاری، استخر پرورش ماهی قزل آلا، استخر پرورش ماهی کپور، بسته بندی گوشت مرغ، بسته بندی مرغ، بسته بندی مواد پروتئینی، بلدرچین، بوقلمون، پرورش آبزیان، پرورش بلدرچین، پرورش بوقلمون، پرورش شترمرغ، پرورش طیور، پرورش کبک، پرورش گاو شیری، پرورش گوساله نر، پرورش ماهی، پرورش ماهی در قفس، پرورش مرغ تخمگذار، پرورش مرغ مادر گوشتی، تامین داروی دامپزشکی، تامین نهاده های دامی، تامین نهاده های طیور، تجهیز سالن های مرغداری، تجهیزات مرغداری، تجهیزات و ادوات مرغداری، تکثیر و پرورش ماهی، تکثير و پرورش ماهی سردآبی، توزیع داروی دامپزشکی، تولید تجهیزات مرغداری، تولید تخم شترمرغ، تولید تخم مرغ، تولید جوجه یک روزه، تولید جوجه یک روزه گوشتی، تولید جوجه یکروزه، تولید داروی دامپزشکی ، تولید لوازم مرغداری، تولید ماشین آلات مرغداری، تولید محصولات پاستوریزه، تولید محصولات لبنی، تولید مرغ گوشتی، تولید مرغ مادر گوشتی، جوجه کشی، جوجه یک روزه تخم گذار،


مشاهده همه برچسب ها

آشنایی با وب سایت دستچین

 


 

پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.

اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

 

در دستچین، تولیدکنندگان این امکان را خواهند داشت که واحد تولیدی خود را به صورتی جامع و کامل به همراه توضیحات و تصاویر متعدد به بازدیدکنندگان وب سایت معرفی نموده و اطلاعات تماس خود را در اختیار ایشان قرار دهند.

در عین حال این امکان وجود خواهد داشت که عناوین، تصاویر و قیمت همه محصولات توسط تولیدکنندگان در نمایشگاه مجازی وب سایت قرار داده شده و به رویت بازدیدکنندگان برسد.

 

علاوه بر موارد فوق، در وب سایت دستچین بخش ها و امکانات متعدد دیگری نیز در راستای هم فکری و هم افزایی و ارتقاء دانش فعالان این صنایع در نظر گرفته شده است. عناوین مهمترین بخش ها و امکانات دستچین شامل موارد زیر است.


:: فهرست موضوعی تولیدکنندگان صنعت دام، طیور و آبزیان (دایرکتوری)

:: تالار گفتگوی تخصصی + یک بخش مستقل برای خرید و فروش مستقیم محصولات مرتبط

:: مهمترین اخبار روز صنعت دام و طیور و آبزیان

:: ارائه رایگان انواع مقالات تخصصی و کاربردی

:: معرفی افراد و واحدهای تولیدی موفق و شاخص

:: معرفی کتاب ها و سایر نشریات تخصصی و مرتبط

:: خبرنامه اینترنتی

:: ارائه قیمت های روز انواع کالا و خدمات مرتبط

:: فروشگاه اینترنتی

 

در پایان، ضمن این توضیح که فکر و اهداف وب سایت دستچین از ابتدا مورد تایید و حمایت بزرگان این صنایع بوده است، امیدواریم با همراهی همه فعالان این عرصه بتوانیم گام های موثری را در راستای رونق اقتصادی و هرچه پربارتر کردن این صنایع برداشته و این توانمندی عظیم ملی را تا حد ممکن برجسته نماییم.

جهت دستیابی به این هدف متعالی، همواره از تجربیات و نظرات افراد فعال و صاحب نظر در این زمینه استقبال نموده و از آن ها برای بهبود مداوم فعالیت خود استفاده خواهیم کرد.

جهت ارتباط با دستچین، لطفا اینجا کلیک کنید.