Loading...
زر فروکتوز
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 2712
  • بازدید دیروز: 12470
  • بازدید کل: 32345414

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 808 نفر
خواندنی

سرنوشت مرغ‌های پیر تخم‌گذار چه می شود؟سرنوشت مرغ‌های پیر تخم‌گذار چه می شود؟

مرغ‌های تخم‌گذار پس از حذف شدن از گردونه تولید تخم‌مرغ، به دلیل پایین بودن كیفیت با نصف قیمت مرغ گوشتی روانه مصارف صنعتی سوسیس و كالباس می شوند.ادامه »


آشنایی با وب سایت دستچین

 


 

پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.

اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

 

در دستچین، تولیدکنندگان این امکان را خواهند داشت که واحد تولیدی خود را به صورتی جامع و کامل به همراه توضیحات و تصاویر متعدد به بازدیدکنندگان وب سایت معرفی نموده و اطلاعات تماس خود را در اختیار ایشان قرار دهند.

در عین حال این امکان وجود خواهد داشت که عناوین، تصاویر و قیمت همه محصولات توسط تولیدکنندگان در نمایشگاه مجازی وب سایت قرار داده شده و به رویت بازدیدکنندگان برسد.

 

علاوه بر موارد فوق، در وب سایت دستچین بخش ها و امکانات متعدد دیگری نیز در راستای هم فکری و هم افزایی و ارتقاء دانش فعالان این صنایع در نظر گرفته شده است. عناوین مهمترین بخش ها و امکانات دستچین شامل موارد زیر است.


:: فهرست موضوعی تولیدکنندگان صنعت دام، طیور و آبزیان (دایرکتوری)

:: تالار گفتگوی تخصصی + یک بخش مستقل برای خرید و فروش مستقیم محصولات مرتبط

:: مهمترین اخبار روز صنعت دام و طیور و آبزیان

:: ارائه رایگان انواع مقالات تخصصی و کاربردی

:: معرفی افراد و واحدهای تولیدی موفق و شاخص

:: معرفی کتاب ها و سایر نشریات تخصصی و مرتبط

:: خبرنامه اینترنتی

:: ارائه قیمت های روز انواع کالا و خدمات مرتبط

:: فروشگاه اینترنتی

 

در پایان، ضمن این توضیح که فکر و اهداف وب سایت دستچین از ابتدا مورد تایید و حمایت بزرگان این صنایع بوده است، امیدواریم با همراهی همه فعالان این عرصه بتوانیم گام های موثری را در راستای رونق اقتصادی و هرچه پربارتر کردن این صنایع برداشته و این توانمندی عظیم ملی را تا حد ممکن برجسته نماییم.

جهت دستیابی به این هدف متعالی، همواره از تجربیات و نظرات افراد فعال و صاحب نظر در این زمینه استقبال نموده و از آن ها برای بهبود مداوم فعالیت خود استفاده خواهیم کرد.

جهت ارتباط با دستچین، لطفا اینجا کلیک کنید.