Loading...
فروش پودر خرما جهت استفاده در خوراک گوسفند و گاو
آمار بازدید از سایت

  • بازدید امروز: 2018
  • بازدید دیروز: 14021
  • بازدید کل: 34323029

اشتراک خبرنامه

با عضويت در خبرنامه، از آخرين اخبار، مقالات و پيشنهادات ويژه اعضاء مطلع شوید.


تعداد اعضاء: 811 نفر
خواندنی

نگرانی سازمان بهداشت جهانی از تغيير نحوه انتقال آنفلوانزای مرغینگرانی سازمان بهداشت جهانی از تغيير نحوه انتقال آنفلوانزای مرغی

دو تيم پزشکی مختلف در هلند و آمريکا توانسته اند با تغيير ساختار ويروس آنفلوانزای مرغی، شيوه جديدی از انتقال سريع اين بيماری در ميان پستانداران و به ويژه انسان ها کشف کنند و اين مسئله نگرانی شديد سازمان بهداشت جهانی را به دنبال داشته است.ادامه »


آشنایی با وب سایت دستچین

 


 

پایگاه اطلاع رسانی صنعت دام و طیور و آبزیان (دستچین) با هدف ایجاد یک ابزار اطلاعاتی و ارتباطی کاربردی برای تولیدکنندگان و فعالان این صنایع، در پاییز سال 1390 آغاز به کار نمود.

اصلی ترین هدف وب سایت دستچین، برطرف نمودن نیاز اطلاعاتی و ارتباطی تولیدکنندگان زحمتکش و شریف این صنایع جهت ارائه بهتر و موثرتر تولیدات خود و کمک به برقراری ارتباط مستقیم و بی واسطه میان تولیدکننده اصلی و خریدار نهایی است.

 

در دستچین، تولیدکنندگان این امکان را خواهند داشت که واحد تولیدی خود را به صورتی جامع و کامل به همراه توضیحات و تصاویر متعدد به بازدیدکنندگان وب سایت معرفی نموده و اطلاعات تماس خود را در اختیار ایشان قرار دهند.

در عین حال این امکان وجود خواهد داشت که عناوین، تصاویر و قیمت همه محصولات توسط تولیدکنندگان در نمایشگاه مجازی وب سایت قرار داده شده و به رویت بازدیدکنندگان برسد.

 

علاوه بر موارد فوق، در وب سایت دستچین بخش ها و امکانات متعدد دیگری نیز در راستای هم فکری و هم افزایی و ارتقاء دانش فعالان این صنایع در نظر گرفته شده است. عناوین مهمترین بخش ها و امکانات دستچین شامل موارد زیر است.


:: فهرست موضوعی تولیدکنندگان صنعت دام، طیور و آبزیان (دایرکتوری)

:: تالار گفتگوی تخصصی + یک بخش مستقل برای خرید و فروش مستقیم محصولات مرتبط

:: مهمترین اخبار روز صنعت دام و طیور و آبزیان

:: ارائه رایگان انواع مقالات تخصصی و کاربردی

:: معرفی افراد و واحدهای تولیدی موفق و شاخص

:: معرفی کتاب ها و سایر نشریات تخصصی و مرتبط

:: خبرنامه اینترنتی

:: ارائه قیمت های روز انواع کالا و خدمات مرتبط

:: فروشگاه اینترنتی

 

در پایان، ضمن این توضیح که فکر و اهداف وب سایت دستچین از ابتدا مورد تایید و حمایت بزرگان این صنایع بوده است، امیدواریم با همراهی همه فعالان این عرصه بتوانیم گام های موثری را در راستای رونق اقتصادی و هرچه پربارتر کردن این صنایع برداشته و این توانمندی عظیم ملی را تا حد ممکن برجسته نماییم.

جهت دستیابی به این هدف متعالی، همواره از تجربیات و نظرات افراد فعال و صاحب نظر در این زمینه استقبال نموده و از آن ها برای بهبود مداوم فعالیت خود استفاده خواهیم کرد.

جهت ارتباط با دستچین، لطفا اینجا کلیک کنید.